Bureau-mount monitor arm: Artic Z1 of DMP 107 (link in post)

Pagina: 1
Acties:
  • 185 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Milanees
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 15-10-2021
Beste Tweakers,

Heb een vraagje over deze twee monitor armen:

http://www.arctic.ac/eu_en/z1.html

en

http://www.ekabels.nl/oph...tft-6-kg-1-draaiarmen.asp

Ik wil twee van deze armen kopen. Ik gebruik een 24 inch 144hz en 27 inch IPS en wil afhankelijk van waarvoor ik de PC gebruik een van de twee monitoren centreren en de andere aan de zijkant als tweede monitor gebruiken. Daarom denk ik dat twee monitor-stands meer vrijheid geven dan een enkele met twee armen (ook omdat de hoogte van de monitoren zal verschillen). Heeft iemand hier ervaring mee of een idee?

Ten tweede vraag ik mij af of de goedkopere arm van eKabels mijn monitoren van ruim 5 kg zal houden en ook de tilt functie kan benutten? Als iemand hier zeker van is, kies ik waarschijnlijk voor de goedkopere variant.

Hoor graag of iemand ervaring heeft met deze of andere monitor-armen!

Groetjes,

Milan

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 00:44

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Crossposten is op GoT niet toegestaan. Een topic is meer dan genoeg.

Zoals in Aankoopadvies vragen mag weer.. (maar lees eerst dit!) te lezen is, horen vragen als dit in de aankoopadviesfora thuis. Graag verder in je topic daar. En voortaan maar een topic per vraag openen :o

Dicht.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.