suggesties

Pagina: 1
Acties:

  • D-RiSe
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 31-01 17:43

D-RiSe

Kick the baby

Topicstarter
De turbotracker wordt om de 5 minuten herschreven. Het is ivm de server load niet de bedoeling dat je de file vaker dan om de 5 minuten van de server trekt:
zou het dan niet relaxter zijn voor de server om er gewoon een permanent bestand van te maken en die aanpassen zodra er niews word gepost?

[pricewatch]
een klant van me wil graag dat zijn prijzen automatisch in de pricewatch worden gezet... ten eerste, mag dit?

zo ja... hebben jullie ook plannen om dit een beetje makkelijker te maken?

intel silver reef, celly 2.0 Ghz, 256mb ddr, G2MX


  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Nee, want door allerlei caching zal dat niet goed gaan.
Want hoe weet je browser dat het gewijzigd is?
Als ie denkt dat het een permanent bestand is, zal ie niet eens gaan kijken of het gewijzigd is...

  • Floor-is
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 16:34

Floor-is

5.2

Op woensdag 20 juni 2001 15:45 schreef D-RiSe het volgende:

[..]

zou het dan niet relaxter zijn voor de server om er gewoon een permanent bestand van te maken en die aanpassen zodra er niews word gepost?

[pricewatch]
een klant van me wil graag dat zijn prijzen automatisch in de pricewatch worden gezet... ten eerste, mag dit?

zo ja... hebben jullie ook plannen om dit een beetje makkelijker te maken?
Over de pricewatch kunnen Femme, Daniel en ik wel wat summiere informatie geven.

Op dit moment is het voor bepaalde bedrijven al mogelijk een .csv bestand te uploaden om zo onder al te veel problemen de prijzen aan te kunnen passen.
ECHTER dit is nog in een beta-stadium en zal duurder zijn dan een normaal account. Als je meer informatie wilt hebben als winkel, kan je een van ons mailen (bij voorkeur alledrie tegelijk, want dat geeft de grootste kans van slagen :) )

Bericht hierboven


  • Femme
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 12:58

Femme

Hardwareconnaisseur

Official Jony Ive fan

[zou het dan niet relaxter zijn voor de server om er gewoon een permanent bestand van te maken en die aanpassen zodra er niews word gepost?
Dan is de informatie die in de file staat veel te out-of-date (bijv. aantal reacties per nieuwsposting).

Voor de pricewatch kunnen csv en tab-gescheiden files geupload via http binnen gehaald worden. Er moet dan wel handmatig een koppeling aangelegd worden tussen het artikel nr van het bedrijf en het ProduktID op t.net.