Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Oli4 Hokke
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 25-05 20:07
Mede-auteur:
  • Immortaly007
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 29-05 08:51

Immortaly007

Heeelloo! :) Samen met een paar goede vrienden heb ik voor onze master Computer Science op de TU Delft een vroege versie van een audio game gemaakt voor blinde kinderen! TU Delft TV heeft er een aflevering over uitgebracht en waren benieuwd naar wat jullie hiervan denken!

Als je het graag zelf wilt spelen, of je wilt ervaren hoe het is om zelf blind te zijn, dan kun je het spelen door hier de laatste build te downloaden. Je kan het ook met gewoon controller, of muis en toetsenbord spelen. Oculus rift is niet nodig!

Druk op escape om instellingen te wijzigen. De beste ervaring krijg je door 3D Sound Simulation aan te zetten op AstoundSound waarmee we 3D geluid simuleren op reguliere stereo output. Gebruik een stereo hoofdtelefoon en sluit je ogen! :) Als het verhaal je stoort kun je ook Demonstration Mode aanzetten, waardoor stukjes verhaal worden overgeslagen.

Vergeet niet dat het een vroege versie is, het stemmenwerk van Lucy is niet zo goed en zal ooit vervangen worden. Daarnaast zijn vooral de laatste levels nog buggy en kun je ze niet helemaal spelen zoals wij bedoeld hadden.

Wij zijn trots te melden dat ook onze paper is gepubliceerd met de Virtual Reality conference 2015 in Arles, France.

Gedachten? :)