Is het mogelijk om de v10 met behulp van de wan poort als accespoint te gebruiken?
dat ik de wan aansluit aan de andere v10?
Groet,
Lego
dat ik de wan aansluit aan de andere v10?
Groet,
Lego
Verwijderd
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 03-03-2018 00:09 ]
[ Voor 10% gewijzigd door RobinF op 29-11-2015 16:28 ]
Ben zelf niet bekend met die Experiaboxen, maar kan je de DHCP niet gewoon uitzetten en ipv aansluiten op de WAN, een LAN poort gebruiken? Zo heb ik zelf al redelijk wat cheap-ass routers omgezet naar switch/access point....RobinF schreef op zondag 29 november 2015 @ 16:20:
Hoi mclegodude,
Dit is niet mogelijk. De V10 is namelijk een router. Deze zal dus geen accesspoint worden als je hem op een andere Experiabox V10 aansluit. Ook zal de V10 altijd een PPP-sessie maken op de WAN poort, en dat is niet wat jij koopt.
Overigens heb je voor €50 al een KPN "WiFi Versterker". Dat is waarschijnlijk precies wat je zoekt
Robin
GoTBF3 Race topic! -- Battlelog - Battalion'44 Servers :10Slots Wartide 213.32.98.194:7777 - TDM = 213.32.98.194:7781
Dat kan ja, maar met de vorige experiaboxen werkte dit niet heel geweldig, en viel vaak de verbinding wegTokkes schreef op zondag 29 november 2015 @ 16:24:
[...]
Ben zelf niet bekend met die Experiaboxen, maar kan je de DHCP niet gewoon uitzetten en ipv aansluiten op de WAN, een LAN poort gebruiken? Zo heb ik zelf al redelijk wat cheap-ass routers omgezet naar switch/access point....
Oslik blyat! Oslik!
Dat weet ik zo nog niet. Daarnaast is een V10 van marktplaats praktisch altijd helingniels288 schreef op maandag 20 maart 2017 @ 19:59:
ik weet dat dat ook een goeie optie isalleen als ik een goedkopere v10 van marktplaats kan halen dan lijkt mij dat meer opties te bieden
Als je deze koopt voor een normale prijs is dat gewoon "te goeder trouw" en geen heling...RobinF schreef op maandag 20 maart 2017 @ 21:17:
[...]
Dat weet ik zo nog niet. Daarnaast is een V10 van marktplaats praktisch altijd heling
Waarom heb je er twee en waar kom je niet uit?niels288 schreef op zaterdag 25 maart 2017 @ 22:17:
Is er iemand die al ervaring heeft met de v10 en dhcp. Want ik heb er dus 2, eentje als Modem en Router en nu heb ik dus een tweede alleen kom ik er in de dhcp instellingen niet helemaal uit...
Iemand die hier verdere uitleg over kan geven??
Ik vraag me af of je er überhaupt aan moet beginnen.niels288 schreef op zondag 26 maart 2017 @ 17:25:
1tje gewoon van m'n provider en een andere die ik als access point wil instellen alleen wil ik weten waarin ik de dhcp instellingen moet veranderen
PA-ACE / RHCE / SCE // Any post or advice is provided as is, and comes with no warranty at all.
Verwijderd
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 03-03-2018 00:09 ]
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
DHCP uitzetten, ik zie in je prinscreen dat die noh aanstaat, verder kan je de laatste 3 cijfers van het ip-adres aanpassen en de 2de aansluiten via de LAN-poort, anders berichtje van Taco! verder lezen, daar staat t beter in uitgelegdBig_Pete schreef op zondag 7 februari 2021 @ 19:01:
Hoi hoi, wij zijn net verhuisd en er stond nog zo'n zelfde Experia Box v10 in de meterkast.
Het lukt me echter niet met de genoemde tips het werkend te krijgen. Ik krijg het wel deels draaiend, maar dan met een verbinding met ! op mijn mobiel waarbij filmpjes het niet doen.
Als ik die instellingen aanpas aan de 2e box die als AP moet fungeren, dan gaat 1e routerbox ook vreemd doen.
Wat zou ik precies waar moeten invullen? En alleen bij de routerinstellingen van de 2e AP box of ook bij de 1e routerbox?
[Afbeelding]
Niet verdwenen maar niet bereikbaar dus.Jeroen Vermunt schreef op zaterdag 7 januari 2023 @ 18:34:
Het probleem is alleen dat we niet meer in kunnen loggen op de Experia box. Het oude ip-adres 192.168.2.254 geeft niks weer (logsich), maar ook de nieuwe van 192.168.2.5 is verdwenen. Als ik probeer in te loggen via het wifi netwerk waarmee ik ben verbonden, dan kom ik bij het oorspronkelijke ziggo modem.
De enige manier om nu de instellingen van de Experia box aan te passen is door deze los te koppelen van het Ziggo modem en dan in te loggen op de Experia box.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq