Inventaris/wenslijst beheer: Toepassen i.p.v. Toevoegen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Ircghost
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 08:54

Ircghost

Honeybadger doesn't care!

Topicstarter
Tot mijn verbazing leverde mijn zoektocht niks op, blijkbaar is nog niet eerder iemand gevallen over het feit dat indien je iets wilt verwijderen uit je inventaris je klikt op toevoegen om de actie uit te voeren. Het lijkt mij wat te omslachtig om de button adaptief te maken (dus dat die verandert in 'verwijderen' wanneer je een vinkje weghaalt). Maar het lijkt mij nog wel goed te doen om de button te hernoemen naar 'Toepassen'.

Dan krijg je bij zowel toevoegen als verwijderen het knopje; toepassen. Dat klinkt toch net wat beter. Deze situatie en dus het verzoek geldt voor zowel de inventaris als voor de wenslijst gezien die gelijk zijn in werking.

In onderstaand voorbeeld probeer ik het product te verwijderen:

Toepassen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Foritain
  • Registratie: Augustus 2012
  • Niet online

Foritain

BaasHaas

Bij het aanpassen van wat wenslijsten (verwijderen van enkele items) viel mij ook op dat je moet 'toevoegen' ipv dat je ze moet 'toevoegen' nadat je ze uitvinkt. 'Toepassen' klinkt mij redelijk als quick fix, of wellicht dat je bij het verwijderen uit wenslijsten verder geen clicks hoeft te doen?