Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Hulp gevraagd bij reparatie oude laptop

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste Tweakers,

Ik heb hier voor mijn neus de MSI gx620 die al een tijdje uit elkaar lag en inmiddels weer in elkaar is gezet.
Zoals wel vaker voor kwam waren beidde scharnieren kapot gegaan en deze heb ik gerepareerd middels RVS stroken op de scherm zijde te schroeven, dit proces is goed verlopen.

Ik heb de laptop echter na reparatie weer opgestart en ik krijg de volgende functies niet meer werkend....

Bluetooth (is nooit los geweest)
WiFi (is los geweest maar naar mijn weten op exact dezelfde manier weer aangesloten, er staan zelfs nummertjes op de 2 kabeltjes van de antenne)
en ook het toetsenbord, deze is ook los geweest en op dezelfde manier teruggezet, ik moet wel zeggen dat ik de connector wel erg vreemd vind, deze sluit niet helemaal en geeft mij geen goed beeld van waneer het toetsenbord goed is aangesloten.

Ik wil deze laptop graag aan mijn zusje geven omdat zij nog geen computer heeft en zou hem graag werkend willen opleveren, enkel Bluetooth is waarschijnlijk voldoende omdat ik dan een bridge kan maken met haar smartphone voor Wifi en ook nog wel een oud Bluetooth toetsenbordje heb liggen.

super bedankt !

groeten stephan :)

Edit: om de zaak wat duidelijker te maken heb ik foto's bijgesloten, ik heb overigens nog naar YouTube: MSI Notebook GX620 --- Disassembling zitten kijken om te kijken of ik iets heb gemist maar dit is niet het geval...

De toetsenbord connector..
Afbeeldingslocatie: http://s18.postimg.org/50yywqhj9/20151120_133202.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s18.postimg.org/b5qha29mt/20151120_133226.jpg

een antenne die nooit aangesloten was?
Afbeeldingslocatie: http://s18.postimg.org/3sb3b3pl1/20151120_133406.jpg
Het wifi verhaal..
Afbeeldingslocatie: http://s18.postimg.org/5iu4cl745/20151120_133410.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s18.postimg.org/7837knmth/20151120_133429.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s18.postimg.org/vtp4osuv9/20151120_133433.jpg

[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 20-11-2015 13:46 ]


  • JJ Le Funk
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online

JJ Le Funk

:twk

mocht t repareren tegenvallen , die usb bluetooth dongeltjes zijn niet zo duur. soms geïntegreerd met een Wifi-module.

je kan de laptop ook als desktop inrichten: extern keyboard, muis, 2e hands monitor. zodat je zusje op d'r kamer bijvoorbeeld een zuinige goeie PC heeft.

nadeel: mee naar school nemen is dan geen optie meer.

d:)b :henk d:)b


Verwijderd

Topicstarter
Ja bedankt voor je reactie !

als ik het toetsenbord weer werkend kan krijgen zou hij met zo'n dongle ook perfect functioneren natuurlijk.

ik ga het topic nog even editten zodat de zaak wat duidelijker word.

Verwijderd

Topicstarter
sdfasf

  • MarElo
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 09-02 16:13

MarElo

Ik zie je wel!

De laatste foto; ik weet niet of je dat zo laat zitten maar ik zou die plastic afscherm hulsjes wel even over de connector heen schuiven om eventueel kortsluiting te voorkomen.

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-11 11:58
Heb je ook een foto waarop het toetsenbord aangesloten is?

Maar waarom 'werkt' het niet? Staan ze wel in apparaatbeheer en krijg je ze niet aan de praat? Of staan ze ook al niet in apparaatbeheer? Wifi en bluetooth zijn niet in de bios al uitgeschakeld of iets?

Desktop | Server | Laptop

Pagina: 1