[Ervaring] 4Launch

Pagina: 1
Acties:
  • 500 views

  • Ruiyang
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 12-01-2024
Beste Tweakers,

Weet niet zo goed waar ik dit kwijt moet, maar wou toch even waarschuwen dat de klantenservice van 4Launch echt enorm slecht is. Op moment dat je problemen/RMA hebt, dan merk je pas dat er niks meer van de service overblijft.


Ervaring:
Op 16-10-2015 een "Asus Gaming Notebook GL552VW-CN108T 15.6", 6700HQ, 1TB+" aangeschaft t.w.v. €999,-. gezamen met een Sharkoon Muis FireGlider (zwart-rood) en Steelseries Muismat QcK Mini.

Op 17-10-2015 defect aangeleverd. Gele strepen op scherm en textures zijn zodanig slecht dat woorden niet leesbaar zijn. Meteen gebeld om hierover te informeren.

26-10-2015 van huis naar 4launch gereden (200km) op aanraden van telefonisch gesprek om product zo goed mogelijk aan te leveren voor RMA.

Vervolgens.... Tot 5-11-2015 geen nieuws, totdat ik besloot om te bellen en bekijken wat de situatie is. Werd mij telefonisch beloofd dat ze er z.s.m achterna zouden gaan gezien de haast.

Vervolgens.... Tot 16-11-2015 weer niks gehoord, totdat ik weer besloot om te bellen. Werd mij meegedeelt dat product niet meer beschikbaar is en dat ze in 2016 pas product kunnen vervangen....

Vervolgens op 16-11-2015 per mail contact met hun opgenomen betreffende restitutie / alternatief product. Wordt mij verteld dat ik een laptop mag uitzoeken van zelfde prijs-klasse (welke allemaal een flinke downgrade zijn t.o.v. bestelde laptop) en dat ik anders moet bijbetalen voor een duurder product.

Nu nog bezig met berichten heen en weer, maar het is al duidelijk dat ze totaal geen begrip willen tonen voor de situatie en dat ze geen goede oplossing willen aanbieden. Leuk, al dat rand-apparatuur zonder laptop. Zal ik dan maar gaan voor een Intel Core i7 5700HQ / NVIDIA GeForce GT 940M 2 GB GDDR3 i.p.v Intel Core i7 6700HQ / NVIDIA GeForce GT 960M????


Inmiddels al ruim een maand verder, terwijl ik uitgelegd had dat het een cadeau was voor me vriendin op 17-10-2015. Zal ik wachten tot 2016 of een andere laptop uitzoeken? Wie kan er meekijken??

https://www.4launch.nl/pr...ooks/Gaming-Notebooks/811

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • NSG
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 00:40

NSG

Je weet niks!

Ruiyang schreef op donderdag 19 november 2015 @ 17:40:
Beste Tweakers,

Weet niet zo goed waar ik dit kwijt moet, maar wou toch even waarschuwen dat de klantenservice van 4Launch echt enorm slecht is. Op moment dat je problemen/RMA hebt, dan merk je pas dat er niks meer van de service overblijft.
Doe dat dan gewoon hier: http://tweakers.net/shopreview/4974/4launch/shopreviews/

  • Ruiyang
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 12-01-2024
Excuus! Zal het meteen daar plaatsen.

[ Voor 8% gewijzigd door Ruiyang op 19-11-2015 17:46 ]


  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Het Shopping Forum is inderdaad niet bedoeld voor shopreviews.

De aankoopkeuze zul je zelf moeten maken, geld terug geeft je flexibiliteut.

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


Dit topic is gesloten.