Exchange 2013 Mailbox toegang zonder E-mailadres

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bregweb
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 09:35
Vanwege vele personele wijzigingen op een afdeling wil ik een algemene user aanmaken, die zonder een eigen E-mailadres toch volledige toegang heeft tot de afdelingsmailbox.

Ben al aan het zoeken op Internet, maar vind de juiste methode niet, of ik gebruik niet de juiste zoektermen.

We gebruiken Outlook 2010.

Iemand een gouden tip voor de juiste term?

Hattrick: Thorgal Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oogje
  • Registratie: Oktober 2003
  • Niet online
Zover ik weet kan dat niet, voor wat jij wil moet een user mail-enabled zijn.
Wat je wel kan doen is het externe mailadres eraf halen.

Any errors in spelling, tact, or fact are transmission errors.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kroegtijger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 11:32
Je kan toch gewoon die specifieke mailbox voor de user configureren, en geen persoonlijke mailbox? Moet je uiteraard wel credentials meegeven en handmatig configureren, maar dat zou volgens mij genoeg moeten zijn.

iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 11-09 17:57

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

Je kunt geen mailbox aanmaken zonder emailadres.

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bregweb
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 09:35
Thx, ik ga een andere oplossing zoeken.

Hattrick: Thorgal Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Razwer
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 08-08 11:11
Jazzy schreef op dinsdag 10 november 2015 @ 14:41:
Je kunt geen mailbox aanmaken zonder emailadres.
werkt delegate op een mailbox niet als de delegate zelf geen mailbox heeft? Volgens mij wel maar ik kan zo 123 op google niet vinden of het kan en geen tijd/zin om het te testen.
Volgens mij kan je meerdere mailbox owners instellen en moet die generieke mailbox prima te openen zijn met een ander/generiek account.

Daarnaast, als het een afdelings mailbox is, kan ook de account die daar achter zit enabled worden en die gebruikt worden door de tijdelijke medewerkers. Moet je natuurlijk wel het pwd delen met die gebruikers.

[ Voor 34% gewijzigd door Razwer op 11-11-2015 15:00 ]

Newton's 3rd law of motion. Amateur moraalridder.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • co2301
  • Registratie: December 2012
  • Laatst online: 11-09 15:43
user1 -> aanmaken in AD + Echange Mailbox; (geef user1 volledige rechten op de afdelingsmailbox, not sure of dit perse moet).

Log vervolgens met User1 in op een PC (of TS) met eigen credentials, start Outlook en configureer daar het outlook profile met de info van de afdelingsmailbox; Op die manier heb je volledige rechten.

Moet de afdelingsmailbox alleen kunnen lezen (of intern mailen), verwijder dan in Exchange bij die user @domain.com in e-mailadresses.

[ Voor 9% gewijzigd door co2301 op 11-11-2015 16:40 ]

Pagina: 1