Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Laptop met ruimte voor 2e harde schijf

Pagina: 1
Acties:

  • Robonus
  • Registratie: Oktober 2015
  • Laatst online: 12:00
Wat ga je met je laptop doen?
Ik ben opzoek naar een Windows laptop die weer een flink aantal jaartjes mee kan. Ik denk daarbij vooral rond de 12 á 16GB geheugen zodat hij over 7/8 jaar nog steeds mee kan. Ik heb nog een 256 GB SSD schijf dus ik zoek sowieso iets met een 1TB HDD én ruimte voor een 2e schijf, of een DVD speler waar ik een caddy in kan bouwen.

Ik wil er o.a. verschillende Autodesk programma's op kunnen draaien zoals Civil 3D en Navisworks / Infraworks. Verder vooral om films af te spelen (via HDMI of chromecast op tv) Schermgrootte / resolutie is minder belangrijk dan prestaties.

Wat is je budget?
tot maximaal 850 euro

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Nee, vooral voor thuisgebruik op de bank (op schoot) Liefst niet te zwaar dus, een 15" heeft voorkeur boven 17" Accuprestaties maken niet uit aangezien ik bijna altijd ingeplugd ben.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren
Ik heb me laten vertellen dat Acer en Packardbell niet de beste merken zijn. Ik heb nu een Toshiba dat vind ik wel fijn.

Vertel waar je aan zit te denken. Wil je specifiek een merk, of sta je open voor alternatieven. Hoe meer je ons kan vertellen, des te beter wordt ons advies.

Als ik zelf een beetje rondkijk kom ik op de Lenovo B50-50 (80EW018RMH) maar ik heb niet genoeg verstand van processors of grafische kaarten/chips of dat geschikt is voor wat ik er mee wil doen.
Ook deze klinkt goed: Toshiba Satellite L50D-B-1C5 maar die heeft geen DVD drive en ik weet niet of die naast de 1TB HDD ruimte heeft voor een SSD.

Verwijderd

Acer is zeker wel ok.. de garantie afhandeling is super (binnen een paar dagen heb je je laptop gerepareerd terug) Packard Bell is trouwens van Acer. Dus verwacht dat dat ook ok zit.


Lenovos zijn ook ok, maar hebben een vervelend veerend toetsenbord, probeer eebs uit bij
de lokale mediamarkt oid.!

  • Robonus
  • Registratie: Oktober 2015
  • Laatst online: 12:00
Ok, dan zal ik daar even naar kijken. Maar zijn er nog manieren hoe je er in de winkel (of bij een webshop) er achter kan komen of er intern ruimte is voor een 2e schijf? Dat staat namelijk nooit ergens bij de specificaties benoemd...

  • Brent
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 15:09
Robonus schreef op woensdag 04 november 2015 @ 11:00:
Ok, dan zal ik daar even naar kijken. Maar zijn er nog manieren hoe je er in de winkel (of bij een webshop) er achter kan komen of er intern ruimte is voor een 2e schijf?
Simpelste (en compactste) is een machine nemen met uitneembare DVD-drive. Deze kun je dan makkelijk met HDD caddy omzetten in opslag.

Humanist | Kernpower! | Determinist | Verken uw geest | Politiek dakloos