Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • snifrrr
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 15-08 15:44
Situatieomschrijving:

- 3 woonlagen
- 1 Apple router op de begane vloer

Er ligt een kabel naar de 3e woonlaag, maar het wifi signaal is hier zwak. Ben al aan de gang geweest met een wifi extender ,maar blijft zwak.

Apple router heeft 3 wifi's 2,4 GHZ, 5 GHZ en een GAST netwerk, ik wil deze alle 3 ook op de bovenste woonlaag maximaal kunnen gebruiken.

Er ligt een kabel op de derde woonlaag die is verbonden met de Apple router. Wat is de makkelijkste en goedkoopste manier om de 3 wifi netwerken ook op de bovenste woonlaag goed te krijgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22:55

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Wat is "een wifi extender" exact (merk, type)? "Extender" is geen technische term, het gaat meestal om een repeater maar sommige "extenders" kunnen ook andere rollen nemen, zoals die van AP.

Want dat is wat je nodig hebt, met jouw eisen wil je een dualband AP die daarnaast mogelijkheden heeft voor gastnetwerk. Dat laatste is trouwens nog meest uitdagend, omdat je op een of andere manier die gasttoegang tot aan de router af wilt schermen van het eigen netwerk.

Oslik blyat! Oslik!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • snifrrr
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 15-08 15:44
TP-Link RE210 Dualband WiFi repeater

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HBSVDK
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 22:31
goedkoop?: http://nl.aliexpress.com/...tive_id=SB_20151014081200

via googletranslate is het wel in te stellen :).