Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Nieuwe laptop uitkiezen Paradigit/Norrod

Pagina: 1
Acties:

  • ariafarmani
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 13:43
(jarig!)
Ik heb mijn 'Lenovo Yoga 2 13' 2 weken geleden opgestuurd voor reparatie. Ik kreeg vervolgens te horen dat hij niet meer te repareren was en mag ik een nieuwe laptop uitkiezen voor hetzelfde aankoopbedrag.

Ik had: Lenovo Yoga 2 13-0088NL
Intel Core i7-4500U
8gb ddr3
256GB SSD
1920x1080
Prijs: 999,-

Ik wil een soortgelijke laptop. Echter hebben ze alleen de UX305 met 4gb ram en M-core. Moet ik wachten tot er Skylake laptops ter beschikking komen of kan ik beter extra geld investeren en een macbook pro oid aanschaffen?

Het wordt voornamelijk gebruikt voor school, dus er is niet veel voor nodig. Hij moet alleen niet traag zijn met opstarten of veel lawaai maken. Het moet allemaal heel soepel lopen, ook als ik veel programma's tegelijk aan heb.

Alvast bedankt!