Toon posts:

Windows installatie problemen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,
Ik heb een nieuwe PC gebouwd en heb problemen met de installatie van Windows.
Het gaat om een Windows installatie USB, 2.0 en ook in een 2.0 port. De BIOS is upgedate, alleen ik blijf een melding houden van "media stuurprogramma ontbreekt"
Heeft iemand tips?
Jordi

  • RainerSGF
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 17-09 22:22
Is er iets bepaalt dat nu niet lukt of deze boodschap telkens opnieuw doet tevoorschijn komen? Als je weet om welk onderdeel het gaat van de computer, kun je best eens de website van de fabrikant bezoeken en kijken naar drivers/stuurprogramma's van hen om te laten installeren. Die BIOS-update is op zich al een goede zet van je, jammer genoeg nog geen die een oplossing biedt. De probleem-oplosser van Windows kan soms ook nog wel een oplossing bieden. Vraag: om welke windows-versie gaat het ?

[ Voor 4% gewijzigd door RainerSGF op 17-09-2015 17:58 ]

Systeem - I'm learning, I learn it from a book :)


Verwijderd

Topicstarter
Windows 10. Het probleem is dat er wordt aangegeven dat er een stuurprogramma ontbreekt voor een hdd of cd/dvd schijf.
Daarna wil de installatie niet verder

  • D-dark
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 04-10 21:06
Op de site van de fabrikant van je moederbord de AHCI drivers downloaden. Dat is vermoedelijk de reden dat de schijven niet gevonden kunnen worden.