Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

[bug] Profile view Mobile

Pagina: 1
Acties:

  • WhatsappHack
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
Hi,

Geen idee of dit eerder gerapporteerd is.

Op iOS krijg je, ongeacht browser, in het "Activiteit" scherm in profielen een halve pagina, althans: in portrait mode.

Het ontwerp schaalt zich naar het scherm, maar daardoor vallen titels van nieuwsartikelen; en de beoordelingen die iemand daar ontvangt, weg.
Intuïtief wil je dan naar rechts swipen, maar vervolgens blijkt dat de gehele pagina blanco is: op de header na.
De header wordt wel geladen in de volle breedte, maar het gedeelte waar de rest van de topic titels en beoordelingen zou moeten staan is helemaal leeg.

Sowieso rendered het "Profiel" scherm heel anders dan alle andere tabs.
Het profiel scherm lijkt standaard in "Desktop modus" te renderen, terwijl de andere tabs gewoon wel aanpassen naar mobiel: maar vervolgens gaat er dus iets mis waardoor enkel de header blijft staan; en de rest blanco is.

Als je de telefoon naar landscape roteert: dan wordt opeens *wel* alles netjes zichtbaar en ziet het er gewoon weer goed uit... Al is ook dan de header wel erg breed en de rest van de pagina nogal blanco. Op een normaal scherm ziet dat er beter uit. (ook hiervan screenshotje toegevoegd)


Screenshotjes bijgevoegd met een random profiel wat ik aangeklikt heb onder de reacties van een artikel.


-- Profiel view --
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/nJqHORM.png?1


-- Activiteit view --
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/Hsi5Kbi.png?1


-- Activiteit view - Stukje naar rechts gescrolled --
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/l0zbhVt.png?1


-- Activiteit view - Helemaal gescrolled --
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/jSmPoSB.png?1


-- Activiteit view - Portrait Mode --
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/pMtajht.png?1

Geen quote of mention @WhatsappHack? Dan niet raar opkijken als je geen reactie krijgt. ;)


  • BladeSlayer1000
  • Registratie: April 2013
  • Laatst online: 09-11 20:51
Dat komt volgens mij omdat de profile page nog niet responsive is gemaakt. Ik heb hier ookal eens een opmerking over gemaakt met dat als reden.

  • _David_
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 11-11 23:00

_David_

FP ProMod

llama llama duck

I thought fail2ban would keep the script kiddies out but somehow you still seem to be able to login.