Toink schreef op donderdag 10 september 2015 @ 08:35:
[...]
De bestuurders waren s morgens allemaal geinformeerd om alle klanten van die dag te bellen. Ik had s morgens vroeg al meteen geinformeerd moeten worden. Degene die in de middag de telefoon oppakte zegde me toe dat de chauffeur onderweg was en me zsm zou bellen. Hij was niet eens op de hoogte dat alles geannuleerd was.
Maandagmorgen in alle vroegte was een aanbod vanuit hun kant, waarbij ik duidelijk heb aangegeven hoe ruim ik in de tijd zat en gevraagd of dat een probleem zou zijn. Als je dan om half 7 afspreekt, de chauffeur belt je om kwart voor 7 dat hij net vertrokken is en vervolgens nog 3 kwartier onderweg is... tja. Dan is dat slecht gepland vanuit mijn kant vind je? [mbr]*knip* dat soort opmerkingen laat je verder maar achterwege[/]
Lijkt me vooral een kwestie van klantenservice medewerkers die beloftes maken om van een (in hun ogen) 'zeurende klant' af te zijn.
Mag ik vragen hoe de aankoopprijs was ten opzichte van de markt?
Zat klanten (vooral particulieren) die alleen maar zo goedkoop mogelijk willen kopen maar dan wel service verwachten. En dan nog een hoop gaan klagen ook. (Pay peanuts, get monkey's).
Ik zeg niet dat jij hier onder valt maar het is wel een soort tendens dat men zo min mogelijk wil betalen maar wel allerlei verwachtingen heeft. Die lage prijs kan er alleen komen door te besparen op de service etc die men verwacht. Marges worden dusdanig laag dat er geen ruimte meer is voor iets extra of dienstverlening.
Houding van de installateur is uiteraard niet netjes en niet goed te praten.
Maar je kan ook niet verwachten dat men hun hele planning en logistieke proces aan gaat passen aan de noden van een individuele consument.
In mijn eigen branch weiger ik tegenwoordig alle particulieren als klant. Ook veel ZZPérs weiger ik.
Die claimen vaak veel teveel aandacht voor hetgeen ze opbrengen.
Abit nf7-s, Amd xp 2800+ Barton, 1024mb DDR400 Dualchannel (2*512), 200gb 7200rpm 8 mb cache + 2* 120gb 7200rpm 8 mb cache