• NeFoRcE
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 17-09 14:33

NeFoRcE

Hallo? Bent u daar?

Topicstarter
Mijn USB bay van m'n Obsidian 800D heeft het begeven, en nu wil ik graag nieuwe USB poorten op m'n frontaansluiting. Ik zit er dus aan te denken om deze te kopen:

https://www.alternate.nl/...aneel/html/product/928610?

Vanwege z'n goede recensies en 4 aansluiting.

Helaas heeft deze 2x 19pin header nodig, en op mijn moederbord (MSI GD65 8D) maar 1...

Is er een mogelijkheid om dit te splitten oid? Of ben ik echt genoodzaakt om de versie met 2 usb-poorten te kopen?

Professioneel Heftruck Syndroom


  • .Maarten
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 14:54
Er zijn pci-e en pci kaarten te koop met headers erop. Splitsen is ook mogelijk maar dan moet je een hub vinden met header aansluitingen of gaan solderen. Gewoon een y kabeltje gaat niet werken.

  • E-Vix
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 19-09 14:42

E-Vix

Nu met sneeuw!

in één header zitten twee poorten. Als je dus meer poorten wilt hebben dan zal je met een insteekkaartje moeten gaan werken, of een hub er op aansluiten. Splitsen van de kabel kan niet.

Failed opening '/home/users/7942/signature.inc' for inclusion (include_path='.:') in /home/www/got/userstats.php on line 25


  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 19-09 19:59

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Ik denk dat jouw moederbord niet voldoende spanning kan leveren op 1 kabel/splitsing om 4 USB3.0 poorten aan te sturen op de manier waarom dat in de voorschriften staat. Je hebt dus kans dat als je de frontheader wel op 1 header op je moederbord aansluit dat 2 USB-poorten wel werken en als je een derde in gebruik neemt, dat er "iets" minder goed gaat werken. Iets met Tweakers & ondernemen ;)

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


  • NeFoRcE
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 17-09 14:33

NeFoRcE

Hallo? Bent u daar?

Topicstarter
Ik heb even gezocht, maar gezien ik niet al te veel geld uit wil geven voor deze oplossing, ga ik maar voor de 2 poorts :) Dank voor jullie bijdrage!

Professioneel Heftruck Syndroom