Nieuw spul voor Lightroom

Pagina: 1
Acties:

  • WhiskyPhreak
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 01-12 22:48
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Mijn huidige systeem is een jaar of vijf oud en heeft ondertussen wel een SSD gekregen. Maar nu ik weer druk bezig ben met (vakantie)foto's in Lightroom begin ik me toch wel wat te ergeren bij foto's met een wat uitgebreidere bewerking. Dat moet dus beter. Afgezien daarvoor voldoet mijn huidge de pc eigenlijk nog wel.

Wat mag het systeem gaan kosten?
maximaal €500

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
* randapparatuur inlcusief scherm
* MX100 256GB
* 2x HDD voor opslag
* CD-brander
* Software

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
* behuizing + voeding
* moederbord
* CPU
* geheugen

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Liefst een niet al te grote behuizing, die wel een 5.25" bay heeft voor de cd-brander die ik sporadisch nog gebruik

Ga je overklokken?
Neen.

Zelf ben ik hiertoe gekomen, nog iemand met tips?
Lightroom heeft zover ik weet weinig baat bij een i7 t.o.v. een i5, wel bij een zo hoog mogelijke kloksnelheid per core. Lightroom 6 doet aan GPU versnelling, maar dat schijnt met een iGPU al oké te werken.
In mijn huidige systeem heb ik ook 8gb geheugen zitten en heb dat nog niet vol weten te krijgen, dus ik denk dat dat ook een in nieuw systeem voldoet. Sowieso blijft er nog ruimte over om extra bij te prikken als dat toch nodig is.

#ProductPrijsSubtotaal
1Intel Core i5-4690 Boxed€ 227,95€ 227,95
1ASRock B85M Pro4€ 62,95€ 62,95
1BitFenix Prodigy M Zwart€ 68,99€ 68,99
1Crucial Ballistix Tactical BLT2C4G3D1608ET3LX0CEU€ 51,-€ 51,-
1be quiet! System Power 7 300W€ 32,95€ 32,95
Bekijk collectie
Importeer producten
Totaal€ 443,84