Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Laptop school programmeren max. €700

Pagina: 1
Acties:

  • Luca
  • Registratie: Februari 2013
  • Laatst online: 27-11 12:06
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaanden vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Wat ga je met je laptop doen?
De bedoeling is dat ik de laptop mee ga nemen naar school. Ik ga de opleiding Media- en Applicatieontwikkelaar doen, dus ik ga bezig met programma's als Microsoft Visual Studio en dergelijke. Ook zou ik graag wat bezig kunnen gaan met Photoshop en wat hobbymatig After Effects, het laatste is niet een hele erge eis, ik heb er ook mijn eigen PC voor. Daarnaast gewoon wat Word, browsen etc. Gamen is niet echt een eis, daar heb ik wederom mijn PC voor, maar als het kan, is het leuk. :)

Wat is je budget?
Het bedrag mag tot een €700 gaan.

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Ja, ik ben van plan hem veel mee te nemen, voornamelijk school. Echter schrik ik niet echt van 2.5 kg ofzo, heck, volgens mij is dat best normaal. ;) Lichter is alleen wel fijner, maar ik zou er prima mee kunnen leven.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren
Ik heb weinig merkvoorkeuren. Wel zou ik er graag een (mat) full HD paneel in hebben, een rappe i5 of i7 en sowieso 8 GB RAM. Een goede batterij in de zin van 7 uur zou fijn zijn, maar heel belangrijk is het ook niet, ik ben al blij met de helft. :P

Zelf was ik op de volgende laptop gekomen: pricewatch: Lenovo B50-80 (80EW00HENX)

Hij biedt voor mijn gevoel best veel voor zijn geld, er zijn echter weinig - eigenlijk geen - reviews over te vinden. Zal het een goede keuze zijn? Alles wat ik wil heeft hij, plus een erg mooie vormgeving.

Iemand tips? Alvast bedankt!

[ Voor 8% gewijzigd door Luca op 10-08-2015 16:23 . Reden: Wat aanvullende informatie ]


  • markverhoef
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 25-10-2020
Zelf zit ik naar dezelfde laptop te kijken, de enige min puntjes die ik tot nu toe gevonden heb zijn:

- Geen 5GHz ondersteuning
- Wordt geleverd met Windows 8.1, waardoor je kan upgraden naar Windows 10 (maar niet de pro-variant).
- Hdd van 1TB, had liever een ssd gezien maar deze is zelf te vervangen.

Heb je inmiddels meer alternatieven gevonden ? Ben wel benieuwd!

  • Luca
  • Registratie: Februari 2013
  • Laatst online: 27-11 12:06
markverhoef schreef op dinsdag 11 augustus 2015 @ 11:06:
Zelf zit ik naar dezelfde laptop te kijken, de enige min puntjes die ik tot nu toe gevonden heb zijn:

- Geen 5GHz ondersteuning
- Wordt geleverd met Windows 8.1, waardoor je kan upgraden naar Windows 10 (maar niet de pro-variant).
- Hdd van 1TB, had liever een ssd gezien maar deze is zelf te vervangen.

Heb je inmiddels meer alternatieven gevonden ? Ben wel benieuwd!
De 5GHZ ondersteuning die mist is inderdaad jammer, maar hier zijn ook USB adapters voor als je het echt zou willen. Dat hij geleverd wordt met Windows 8.1 non-pro is inderdaad minder.. Echter ben ik dus een student en kan ik via Slim.nl een gratis kopie van Windows 10 Student krijgen. Dit is een aangepaste versie van Pro, maar dan met wat meer features mbt beveiliging etc. Erg zijn. :) Wel jammer dat het inderdaad een relatief langzamere HDD is. Echter zou je de DVD drive er uit kunnen halen en daar een SSD in kunnen leggen als het goed is.

Ik heb nog niet echt iets anders gevonden wat dit alles wat bij kan benen, vooral kijkend naar de prijs. Ik ga nog even goed kijken vandaag en morgen naar de Mediamarkt, wie weet vind ik daar nog wat leuks. :)