Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Gehackt met één berichtje - Ernstig lek in videoframework An

Pagina: 1
Acties:

  • S0epkip
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21-11 13:42
reviews: Gehackt met één berichtje - Ernstig lek in videoframework Android

Dit stuk leest niet lekker:
Daarnaast heeft Drake, die ongeveer drie weken bezig is geweest met het opsporen van de problemen, delen van de code met de hand geïnspecteerd. Naderhand heeft hij patches geschreven voor de beveiligingsproblemen.

Misbruiken

In theorie zou het niet meteen code rood hoeven zijn als een aanvaller een bug in een bepaald deel van Android misbruikt, omdat processen van elkaar zijn gescheiden en het besturingssysteem voorzorgsmaatregelen treft om de impact te beperken.
Ik dacht dat we het nog over 'echte' code hadden...

PVO


  • Joost
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 17-11 15:40
Haha, goeie. Dat krijg je als je gaat schuiven met tekst. Ik heb het even anders opgeschreven :)

Ik ben helemaal geen stagiair


  • S0epkip
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21-11 13:42
Top!

PVO


Verwijderd

In de tekst staan sowieso tangconstructies die er beter uit kunnen worden gehaald, en plaatsen waar zinnen korter kunnen worden gemaakt door het toevoegen van interpunctie. Dat zal de leesbaarheid van het artikel behoorlijk verbeteren.

Voorbeelden (even uit de inleiding gehaald, maar je kan ze in de hele tekst terugvinden):
Wat wel opvalt, is het gemak waarmee het beveiligingsprobleem kan worden misbruikt- met een enkel mms'je dat je niet eens hoeft te openen - en de omvang van het probleem.
Beter is: Wat wel opvalt, is het gemak waarmee het beveiligingsprobleem kan worden misbruikt en de omvang van het probleem. Het probleem ontstaat al met een enkel mms'je dat je niet eens hoeft te openen.
Dat een beveiligingsprobleem in het videoframework van Android vorige week zoveel aandacht kreeg, komt dan ook niet doordat het uniek is dat Googles besturingssysteem is getroffen door een beveiligingsprobleem - dat gebeurt, net als bij andere besturingssystemen, aan de lopende band
Beter is splitsen in 2 zinnen:

Dat een beveiligingsprobleem in het videoframework van Android vorige week zoveel aandacht kreeg, komt dan ook niet doordat het uniek is dat Googles besturingssysteem is getroffen door een beveiligingsprobleem. Dat gebeurt, net als bij andere besturingssystemen, aan de lopende band.

Of bijvoorbeeld het in de OP gegeven voorbeeld:
Daarnaast heeft Drake, die ongeveer drie weken bezig is geweest met het opsporen van de problemen, delen van de code met de hand geïnspecteerd. Naderhand heeft hij patches geschreven voor de beveiligingsproblemen.
Ik zou voorstellen om het zo te schrijven:

Daarnaast heeft Drake delen van de code met de hand geïnspecteerd. Dat duurde ongeveer drie weken. Daarna heeft hij patches geschreven voor de gevonden beveiligingsproblemen.

[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 06-08-2015 09:48 ]


  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
Het artikel is nogmaals gescand op tangconstructies en interpunctie. Hier en daar zijn verbeteringen doorgevoerd, met dank voor jullie aanbevelingen.

Verwijderd

Delpozo schreef op donderdag 06 augustus 2015 @ 11:35:
Het artikel is nogmaals gescand op tangconstructies en interpunctie. Hier en daar zijn verbeteringen doorgevoerd, met dank voor jullie aanbevelingen.
Graag gedaan :)
Pagina: 1