Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reb87
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online
Onlangs hebben wij een LG 50PK250 in huis gekregen. Fijne TV, alleen de afstandsbediening werkt niet goed. Bijna alle knoppen werken prima, behalve de pijltjes en ok knop.

remote 1

Ik heb nieuwe batterijen gebruikt, vlak voor de tv gezeten en uiteindelijk de rubber knop maar even verwijderd. Nu kan ik, met een puntig mesje op de contactjes drukken en dan doen de knopjes het soms

Remote 2

Ik heb rondgezocht op het internet, maar weet bij dit probleem echt niet de juiste zoektermen te verzinnen, want ik vind niets bruikbaars. Hebben jullie een tip/idee om deze knoppen weer goed werkend te krijgen? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bastiaan
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 14:32

Bastiaan

Bas·ti·aan (de, m)

Maar 'onlangs' is toch best recent en daarmee waarschijnlijk toch een garantiegeval? Ik zou LG bellen. Dikke kans dat je een nieuwe afstandsbediening wordt toegestuurd zonder deze terug te hoeven sturen, en je deze dus - zij het met wat gepriegel - ter overbrugging kunt gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reb87
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online
Het is een tweedehandsje, al een paar jaar oud... ;)