Ja dat gaat.
DVI met achtervoegsel geeft alleen maar aan of er wel of geen analoog signaal bij de aansluiting in zit.
Dat is van belang als je een DVI->VGA stekkertje wil gebruiken.
DVI-D is Digital Only, DVI-I is met analoog signaal erbij. Een DVI-D stekker kan je trouwens ook altijd in een DVI-I aansluiting stoppen, maar andersom niet. Is vooral te herkennen aan de 4 pinnetjes bij de brede pin in de stekker.
Eitherway, het scherm is eigenlijk altijd volledig digitaal (dus DVI-D) maar de connector is vaak DVI-I zodat je gewoon willekeurig DVI kabels kan prikken, zonder je druk te hoeven maken over het achtervoegsel.
Er bestaan trouwens ook nog Single Link en Dual Link kabels. Die herken je vooral aan het feit dat de pinnetjes opgedeeld zijn in 2 blokken bij Single en 1 heel groot breed blok bij Dual.
Dual heeft meer bandbreedte en geniet de voorkeur. Single Link kabels passen trouwens ook gewoon (missen alleen pinnen) maar je kan dan tegen problemen aanlopen met resoluties en refreshrates. Tot 1080p is Single genoeg, wil je hoger, dan moet je Duallink hebben.
Edit:
In jouw geval heb je dus in ieder geval twee Single Link DVI-D kabels nodig.
De schermen zijn 1080p (1920x1080) dus Single is voldoende, maar je hebt 1 DVI-D en 1 DVI-I aansluiting op de kaart. Dus minstens 1 DVI-D kabel, de andere maakt niet uit of het DVI-I of -D is, maar een tweede -D kabel past gewoon in de -I aansluiting.
Edit2: even gekeken bij, als je die schermen besteld, ff twee van deze kabel erbij bestellen:
https://www.4launch.nl/sh...7390#p-4-productid-361804.
Is n DVI-D Duallink, dus meteen voorbereid op hogere resoluties op een later tijdstip.
[
Voor 21% gewijzigd door
McKaamos op 05-07-2015 12:34
]