Filter max prijs bij V&A laat prijsloze ads verdwijnen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheByteBoy
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 24-09 21:37
Als ik een vraag/aanbod categorie open (bv Solid State Drives), dan zie ik een prijs slider die gaat van Prijsloos naar een heel hoog bedrag. Als ik dan het maximale bedrag beperk, dan verdwijnen de prijsloze artikelen (bv die als prijs n.o.t.k. hebben staan). Als ik daarna het bedrag weer op maximaal zet komen de prijsloze advertenties niet meer terug. Dit alles zonder aan het minimale bedrag te komen (dat dus steeds op Prijsloos staat).
Mijn verwachting zou zijn dat ongeacht de maximum prijs, de prijsloze advertenties zichtbaar blijven. Deze zouden alleen moeten verdwijnen als ik de minimale prijs van Prijsloos naar 0 euro aanpas.
Windows 8.1, IE11 en Chrome
Bedankt

Edit: excuus, ik zie dat er een checkbox "nader overeen te komen" staat, als je die aanvinkt komen de notk artikelen wel terug.

[ Voor 8% gewijzigd door TheByteBoy op 29-06-2015 19:34 . Reden: Oplossing gevonden ]