Game Pc 700 eu

Pagina: 1
Acties:

  • white55
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 28-11 22:45
Goedenavond Tweakers,

Ik wil julliegraag om een beetje hulp vragen vandaag. ik heb zelf al onderdelen opgezocht en met behulp van jullie tips in de andere desktop topics heb ik een lijstje opgesteld. Het enige wat ik nu nog moet gebeuren is het controleren of alle onderdelen bij elkaar passen en of er iets nog beter kan of mist. Zelf heb ik er altijd nog twijfels over en jullie hebben er meer ervaring mee. Thuis heb ik nu een pc waar ik enkele onderdelen van kan gebruiken. Ik hoop dat ik het goed doe zo qua post en dat mijn info een beetje klopt, en hoop dat jullie me verder op weg kunnen helpen.


Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Ik ben een Total war fan dus ik zou graag Rome 2 ,Attila en oudere delen op zijn best willen spelen. Verder zou ik nog andere games zoals battlefield 4, witcher en ryse son of rome willen spelen.


Wat mag het systeem gaan kosten?
ik ben zelf op 700 euro gekomen, dus ik denk dat dat ongeveer mijn maximumprijs is

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
ja, ik heb zelf al een case thuis, mid tower, welk model en merk het is weet ik jammer genoeg niet. Verder heb ik nog een HDD(htb-ds7sac100), niet bepaald groot 360gb maar wel genoeg voor mij momenteel (denk ik). Verder heb ik nog een voeding, 500w http://tweakers.net/price...am-500w-power-supply.html

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Een goede processor en videokaart is uiteraard het belangrijkst. Processor heb ik nodig om voor school huiswerk te maken en afentoe 3D schetsen maken. Bij de GPU begon ik zelf bij R9 280x maar uiteindelijk ben ik geeindigd bij r9 290, welk model van r9 290 het beste is weet ik niet. Verder heb ik veel topics gelezen van de vorige tweakers die hulp nodig hadden. Uit "Best Buy Guide - Desktop Best Buy Guide" en jullie reacties blijkt dat I5 4460 genoeg is voor dagelijkse gebruik en ook bij het gamen. Verder wilde ik vragen of het het waard is om 60eu extra te betalen en gtx 970 aan te schaffen of gewoon bij mijn keuze te blijven. Verder heb ik vandaag een topic gelezen waar motherboard Gigabyte G1.Sniper B6 aan een andere tweaker werd aanbevolen. Wat ik verwacht van mijn motherboard is dat het onder andere (7.1) ondersteund, verder weet ik niet waarop ik moet letten eigenlijk.


Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
ik denk dat ik gewoon voor de beste prestatie/prijs verhouding ga.

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Het liefst zo weinig mogelijk geluidsoverlast, maar dat is niet het grootste probleem.

Ga je overklokken?
Nee, ben ik niet van plan

#ProductPrijsSubtotaal
1Intel Core i5-4460 Boxed€ 180,50€ 180,50
1Gigabyte G1.Sniper B6€ 82,95€ 82,95
1MSI Radeon R9 290 Gaming 4G€ 307,50€ 307,50
1Crucial Ballistix BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU€ 51,-€ 51,-
1Crucial BX100 250GB€ 82,95€ 82,95
Bekijk collectie
Importeer producten
Totaal€ 704,90

  • Tribits
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 16:05

Tribits

Onkruid vergaat niet

Wat betreft behuizing is het altijd een beetje de vraag wat de kwaliteit van je huidige behuizing nog is in vergelijking met een nieuw kastje van plusminus 30 euro. Als het een oude kast is met slechte koeling, geen filters e.d. en zonder USB3 aansluitingen wordt het misschien toch eens tijd om er afscheid van te nemen. Zeker omdat je nu toch wel de nodige moeite zal gaan doen om er 700 euro aan onderdelen netjes in te zetten.

Die voeding is een budget exemplaar, geen aanrader om nieuw te kopen maar nu je hem toch al hebt zal het waarschijnlijk wel werken. Er is altijd een beperkt risico dat je voeding niet goed genoeg meer is om je nieuwe componenten van spanning te voorzien, waarbij het in uitzonderlijke gevallen zelfs mogelijk is dat je voeding de nieuwe componenten beschadigt. Aan de andere kant bespaar je er wel een euro of 50 mee.

Videokaart is niet de goedkoopste R9 290 maar goedkopere exemplaren hebben nog al een last van coil whine en/of warmlopende VRM's. Eventueel kan je nog kijken wat de prijzen van de R9 390 de komende weken doen, hoewel de prestatiewinst vrij beperkt is. De GTX970 verbruikt vooral aanzienlijk minder energie, maar is niet zo heel veel sneller dan de R9 290. Vooral bij hogere resoluties wil de R9 290 het nog wel eens winnen door de bredere geheugen bus. Beetje een kwestie van persoonlijke voorkeur.

De Sniper B6 is op zich een goed moederbord en wordt hier ook regelmatig aangeraden. Je zou nog wat kunnen besparen door een ASRock moederbord te nemen. Je kan hier een vergelijking zien tussen de Sniper B6 en twee ASRock bordjes (een ATX en een microATX). Let daarbij vooral ook even op de audio uitgangen. Ze hebben alle drie 7.1 geluid maar de ATX B85 Pro4 mist een paar minijack aansluitingen.

Master of questionable victories and sheer glorious defeats


  • white55
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 28-11 22:45
Dankjewel voor je reactie, ik ben even in de topics van de andere tweakers gaan lezen en ben een http://tweakers.net/price...r-master-n200-closed.html tegen gekomen. Qua voeding wil ik natuurlijk niet dat het het begeeft en/of een van me componenten beschadigd. Ik heb je advies opgevolgd en wilde vragen of Antec VPF550 goed genoeg is? Alleen weet ik het nog steeds niet me het uitkiezen van een moederbord, de ASRock B85M Pro4 komt vaak voor in de topics, dus waarschijnlijk wordt dat hem.

  • Robotap
  • Registratie: Juni 2014
  • Laatst online: 16-07 21:31
Ik kan je de volgende adviezen geven, die denk ik bij je budget passen.
Behuizing: Cooler Master N300(KKN1), goede budgetbehuizing met positieve reviews.
Voeding: Cooler Master G550m. Semi-modulaire voeding die met 500watt genoeg power levert.
Moederbord: de Asrock die je kiest lijkt mij ook een goede keuze. Budget, maar toch veel verschillende opties en uitbreidingsmogelijkheden.
GPU: hier zou ik kiezen voor een tweedehands optie, ik weet niet of je dat wil, maar een 280X(€130) of een 290(200-300) zijn er in de v&a bij veel betrouwbare Tweakers te krijgen.

Succes met het samenstellen van je build!

  • white55
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 28-11 22:45
Okeej top! Dus qua behuizing ga ik dan voor Cooler Master N300(KKN1) en het wordt dan Cooler Master G550m, semi-modulair is inderdaad beter.Asrock it is!! En bij de GPU zou ik er geen probleem mee hebben als het tweedehands zou zijn, maar het liefts zou ik die willen overnemen van iemand die in mijn buurt woont(+/- 60km) en jammer genoeg zijn er nu geen. Dankjewel!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 19:31

br00ky

Moderator Harde Waren
En semi modulair is beter want? Onder de motorkap is de al genoemde Antec juist wat beter. De butt ugly kabels ga je in de dichte behuizing toch niet zien.

  • white55
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 28-11 22:45
zelf dacht ik dat als ik voor een semi-modulair voeding ga, kan ik de kabels die ik niet nodig heb gewoon weg laten en zo voor de betere luchtstroming zorgen. Ik weet alleen niet als het echt zo veel uitmaakt

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 19:31

br00ky

Moderator Harde Waren
Je kunt ook zo zien. Van de pricewatch: Antec VPF Series 550W gebruik allebei de PEG aansluitingen en 2 van de 5 SATA-power aansluitingen, en daarnaast natuurlijk de standaard moederbord aansluiting e.d.

Strikt genomen houd je dan 3 molex en 2 SATA kabels over die je niet gebruikt. Voor het oog is het natuurlijk niet zo mooi, maar je hebt een dichte case, dus dat maakt vrij weinig uit.

  • white55
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 28-11 22:45
oh okeej, ja als het verder niet zo veel effect heeft en het echt alleen visueel is maakt het niet zo veel uit. En Antec is ook paar euro goedkoper dus dan ga ik voor die
Pagina: 1