mobo upgraden i.v.m gaming wat is wijsheid

Pagina: 1
Acties:

  • foxtrot81
  • Registratie: Februari 2013
  • Laatst online: 23-02 17:23
Momenteel heb ik game pc met de volgende specs:
- Kast: Haf xb
- Voeding: Cooler Master G550M (modulair)

- Moederbord: Asus M5A 78L-M (USB3)

- Processor: amd FX 6300 Black edition
- CPU-koeler: waterkoeling Magicool closed loop
- Geheugen: 8 gb ddr3 Corsair Vengeance LP (1600 mhz)
- SSD: Crucial MX100
- Videokaart: Asus Radion R9 270 2GB

Het gaat me dus om het mobo wat ik wil vervangen , enkel zijn er zo veel keuzes i.v.m chipset en of het lekker samen gaat met de FX serie.
Ik wil er ook wat mee overklokken niet extreem veel maar toch wel wat, en merk dat deze mobo dat niet echt lekker vind.(en de chipset zou ook verbeterd kunnen worden i.v.m gaming)

mijn budget is 115,- incl verzenden

nu heb ik een paar kandidaten en kan het geld maar 1x uitgeven welke zouden jullie me aanraden in samenstelling met de andere hardware.

1.ASRock 990FX Extreme3 - Moederbord
https://azerty.nl/8-2817-...90fx-extreme3-moeder.html
2.MSI 970 Gaming
https://azerty.nl/8-2817-...gaming-moederbord-at.html
3.ASUS M5A97 EVO R2.0
https://azerty.nl/8-2817-...-evo-r2-0-moederbord.html

[ Voor 4% gewijzigd door foxtrot81 op 21-06-2015 12:37 ]

Carpe scrotum


  • Ardjee
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 08:09
Je moederbord chipset gaat niet veel uitmaken voor game prestaties. Persoonlijk zou ik het geldverspilling vinden om een nieuw moederbord te kopen puur om te gaan overclocken!

Wat ik persoonlijk zou doen is kijken wat je nog kan krijgen voor je FX 6300 + moederbord, en het geld wat daarmij vrijkomt investeren in een intel i5+ bijbehorende moederbord. Dat gaat een eventuele cpu bottleneck beter bestrijden dan een mogelijke overclock op je cpu.