Ah, leuk.
Bij accu's uit een powertool zoals deze loopt de stroom nooit door een zekering heen.
Ik heb zelf een stapeltje Makita accu's liggen:

Er zitten 18650 cellen in, maar niet dezelfde als in laptop accu's. Dit exemplaar heeft LiMn
2O
4 cellen. Het kan continu 40A leveren en piek wil ik niet eens weten... Het wordt vrij snel vrij lomp als dat door een zekering + elektronica heen moet. Volgens de datasheet mogen ze een net wat hogere spanning hebben, en mogen tot 2.5V ontladen worden.
Ik heb er ongeveer 20 uit een stapel van 200 (!!!) dooie gehaald. En ze hebben allemaal nagenoeg hetzelfde probleem, net als bij jou.
Hier zit nog wat meer elektronica op. Dat printje bevat een vorm van batterij management, het enige wat die kan doen om de accu uit te schakelen is tegen de lader zeggen dat hij nooit meer opgeladen mag worden. Die heeft een mooi lampje die aangeeft: "Accu is dooood!".
De boor waar deze in gaat, heeft 0 intelligentie, er komt alleen maar een min en plus uit. Er zit een temperatuur sensor in de accu, maar die wordt niet door de boor gebuikt.

De boor schakelt ook nooit uit. Zolang je de knop ingedrukt houd, gaat hij verder. Want er zal kosten wat het kost geboord worden. Op een AA cel doet hij het ook al.
Vervolgens koopt de BAM er dus 200, en geeft die aan een stel boorhappy bouwvakkers. Mag jij raden hoe lang zo'n accu mee gaat.
Juist. Een paar weken.
Om het leed voor de accu te verzwaren, hebben ze ervoor gekozen om het "battery murdering system" (BMS) te voorzien van stroom uit de onderste twee cellen.
Elk pack wat ik heb zijn de eerste paar cellen altijd 0V, en de laatste zit soms nog wat in.
De eerste cel is altijd kapot en gedraagt zich hetzelfde als een stuk staal met een diode in serie. De tweede is de helft van de tijd goed, de andere helft gedraagt hij zich als een weerstand.
En de andere drie zijn 99% van de tijd zo goed als nieuw. (Ze zien er alleen wat mishandeld uit.)
Wat voor een tekst staat er op jouw cellen?
Ik zou dus bij jouw pack hetzelfde doen als bij mij: Alle dooie cellen met ~100 - 200mA opladen, totdat ze meer dan 3V vast houden.
Als ze daar nooit komen, zijn ze stuk. Als ze daar wel komen, maar na een paar uur weer leeg zijn... zijn ze ook stuk.
Als ze na een paar uur nog wel 3V hebben, kun je ze met 1.5A opladen. Als ze dan loei heet worden zijn ze stuk, zo niet: