[VRAAG] Cloudopslag combineren met usb stick (syncen)

Pagina: 1
Acties:

  • Mxshaun
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 24-12-2025
Hallo allen,

Ik vroeg me af of het mogelijk is om mijn cloud gegevens (microsoft one-drive) te laten synchroniseren met mijn usb stick en andersom.

Dus een ideaal systeem zou er zo uit zien.

1. Ik schrijf een bestandje offline/op werk en dit bestandje sla ik op de usb stick (op?). Nu kom ik terug van werk. plug mijn usb stick in mijn thuiscomputer en hij synchroniseert daar automatisch met onedrive.
2. Ik heb mijn usb stick niet mee en ik sla een bestand op in OneDrive. Ik kom thuis, vind mijn usb stick, plug hem in de computer en automatisch is mijn usb stick nu ook weer up to date.

Het liefste zou ik ook willen dat mijn usb stick op elke computer de gegevens van OneDrive afhaalt en upload.

Heeft iemand hier ervaring mee of iets op verzonnen?

Ps, Ik gebruik een hele simpele ouderwetse robuuste 2.0 USB stick zonder meegeleverde software.


Mvg,

Shaun

  • dragon2
  • Registratie: Juni 2008
  • Niet online

  • Mxshaun
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 24-12-2025
Zeker het uitproberen waard. Heb wel gekozen voor synkron portable versie en die staat gewoon op de usb stick. Zodat het in principe niet uit maakt op welke computer ik zit.

Bedankt!