Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • agrovenstein
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 30-01 08:28
Goedemorgen mede-tweakers,

Ik heb een complex probleem.
In mijn TV meubilair kan ik alleen mijn audio receiver van Pioneer kwijt en een Humax HD Recorder van Ziggo. De Xbox One heb ik via een doorvoer in de muur in de trapkast gemaakt.

Middels mijn afstandbediening van de Xbox One samen met de One Guide functie van de Xbox wil ik dat als ik mijn Xbox aanzet dmv een IR signaal dat mijn TV, HD Receiver Ziggo en Audio Receiver Pioneer aangaan en dat ik dit alles kan besturen met deze afstandsbediening. Ik heb de werkende, echter 1 probleem.

Ik kan vanaf de bank nooit het IR signaal in de gesloten kast krijgen bij de Xbox One, de aangesloten Kinect reageert namelijk niet op IR signalen, deze zend wel de signalen uit naar de TV, HD Receiver Ziggo en Audio receiver voor zover ik dit begrijp. Mocht dit laatste niet werken dan zou je een infrarood kabel kunnen kopen en aansluiten op het IR OUT signaal van de Xbox One.

Nu zit ik er zelf aan te denken of er geen IR verlengkabels zijn zodat ik het "IR oogje" bij de tv neerhang en het andere bij de Xbox zodat mijn signaal van de Xbox Remote word doorgesluisd. Echter vind ik alleen oplossingen met een compleet extra kastje.

Graag hoor ik jullie gedachtes en of oplossingen.

Gr. Alfred

P.S. Weet niet of ik dit in de juiste categorie heb geplaatst. Excuus indien niet het geval..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Naj_Geetsrev
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 21-07 13:18
Met alleen een kabel red je het niet. Wat je nodig hebt is een IR repeater/extender. Marmitek is een bekende leverancier hiervan. Zie bijvoorbeeld hier: http://www.marmitek.com/n...cht/invisible-control.php

Afbeeldingslocatie: http://www.marmitek.com/inc/image.php?src=/product_images/Multi%20Media/Infrared%20extenders/Invisible%20control/website_product_Invisible_Control.JPG&action=resize(800x800)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • agrovenstein
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 30-01 08:28
Bedankt voor onderstaande oplossing, hoopte er vanaf te komen zonder deze kastjes maar het is niet anders.
Zal gaan kijken welke Marmitek oplossing het beste is voor mij.

In ieder geval hartelijk bedankt voor het meedenken.
Naj_Geetsrev schreef op maandag 08 juni 2015 @ 12:12:
Met alleen een kabel red je het niet. Wat je nodig hebt is een IR repeater/extender. Marmitek is een bekende leverancier hiervan. Zie bijvoorbeeld hier: http://www.marmitek.com/n...cht/invisible-control.php

[afbeelding]