McKaamos schreef op dinsdag 02 juni 2015 @ 23:48:
Er zit gewoon belabberd weinig marge op Nokia/Microsoft Lumia telefoons, heb ik van n kennis gehoord.(verkoper in de mobieltjes branche)
Voor de consument prettig natuurlijk, want lekker goedkoop maar wel full-featured. Voor de grote Telco's minder interessant omdat er nauwelijks aan verdiend kan worden. Dus ik gok dat je daarom niet bij elke Telco een Lumia bij je abbo kan krijgen.
Edit:
Verder heeft Windows Phone nog niet echt een groot marktaandeel, al lijkt het wel aan te trekken.
Ze worden vooral veel ingezet bij bedrijven. Dus ook in dat opzicht niet gek als er weinig aandacht aan besteed wordt.
En zoals hier onder gezegd. Als je graag een Windows Phone wil, dan koop je er toch een en dan doe je er een sim only abbo bij.
Ik ben al jaren tevreden betreft Vodafone, altijd goed bereik en nu ook nagenoeg altijd een 4g verbinding.
Dat ik een toestel los moet kopen met een simonly abbo vind ik niet erg, maar ik ben tot nu toe door leuke deals goedkoper geweest om dit samen te pakken. ( denk aan een red abbo incl toestelvervanging )
En buiten dat vind ik het een soort van "discriminatie", vodafone heeft ook duizenden WP users en die kunnen nu niet terecht bij hun provider voor een WP Phone.
En wat Vali al zegt, je wilt dat je klant tevreden is en dat ie kan kopen welk besturings systeem hij ook wilt.
Nu geven ze het idee dat WP users niet echt welkom zijn bij Vodafone.
De klant weet tegenwoordig al heel goed wat hij/zij wilt.
Dus als ik weet dat ik een WP phone wil met abbo hoef ik niet bij vodafone binnen te stappen.
Maar als ik Vodafone abbo wil maar ik twijfel nog tussen de systemen wil ik ook de mogelijk krijgen om de 3 "grootste" te proberen wat mij het beste bevalt.
En niet de winkel vol hangen met 200 android telefoons en 1 Iphone en geen WP phone.
[
Voor 17% gewijzigd door
ErwinJ op 03-06-2015 07:19
]