Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[Outlook 2013] "Watched" folder

Pagina: 1
Acties:

  • chappie010
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 09-08-2021
Hoi
Ik heb een excel planner gebouwd die 2 excel bestanden, "a.csv" en "b.csv" in mapje "C:/mapa" opslaat.

Nou vroeg ik mij af of er een optie is waarin Outlook 2013 luisterd naar een bepaald .txt bestandje in een bepaald mapje , om te weten of hij calenders ("a.csv" en "b.csv") moet importeren?

Want ik wil/heb dus in excel een vba-code die dat .txt bestandje aanmaakt met daarin de verwijzing/het commando om "a.csv" en "b.csv" te importeren, maar ik weet niet waar ik dat .txt bestandje moet opslaan zodat outlook die automatisch oppakt en overgaat tot importeren


Of nog simpeler, (maar iets foutgevoeliger) is er een mapje waar Outlook luisterd naar te importeren (.csv) {calender} bestanden? :)

Uiteraard heb ik her en der gezocht, maar precies dat simpele stukje informatie kon ik niet vinden, en ik dacht, mocht de optie bestaan, dan is die vast bij iemand bekend.. _/-\o_

[ Voor 11% gewijzigd door chappie010 op 01-06-2015 12:52 ]


  • Caeruleus
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 11:24

no animals were harmed during the production of this message


  • chappie010
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 09-08-2021
Bedankt! Daarmee moet het doel wel bereikt kunnen worden, echter is de oplossing iets minder elegant omdat ik dan ook nog om inloggegevens moet vragen in de excel. {en het kan voor de gebruiker zonder admin rechten problematisch zijn, (dacht ik)} Dus mocht Outlook die equivalente mogelijkheid niet ingebakerd hebben ga ik idd daar mee aan de slag.

Stiekem hoop ik nog wel dat er iemand zegt "ja in dit mapje zetten;" en dat het daarmee al opgelost is O-)