Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • himlims_
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

himlims_

🐧 Linux HOoligan

Topicstarter
heb eoa windows tooltje wat freaking eigenwijs is en onmogelijk /silent te installeren is.

nu dacht ik; laat ik het in een lege wine bottle gebruiken, en dan een vergelijking maken tussen pre- post-installatie.

op die manier denk ik de juiste drivers, register instellingen, files te kunnnen herleiden, en dat zelf opnieuw verpakken in een executable-archive.

echter wanneer ik zoek op 'wine' + 'compare' + 'difference' + 'pre/post install' vind ik veel, heel veel wat niet relevant is.

hoe kan ik een vergelijking maken tussen pre- en post-installatie van een installatie in wine?

⭐Game Profiles: 🕹️Steam - 🎮PSN - 🇪🇦 GoT_Hollandhards


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 14:14

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Moet het via Wine gebeuren en in Wine komen? Je kan anders 't programma in een aparte prefix stoppen en die uitrollen naar je clients. Als Wine niet vereist is, heb je zat tooltjes die bij kunnen houden wat er gebeurt tijdens een installatie.

Commandline FTW | Tweakt met mate


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blokker_1999
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 09:41

Blokker_1999

Full steam ahead

onder windows heb je een hoop tooltjes die je kunnen zeggen welke aanpassingen een installer maakt: https://www.raymond.cc/bl...ling-software-in-windows/

No keyboard detected. Press F1 to continue.