Uitklapbare tekst blokken

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jmxd
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
Hoi

Populaire topicreeksen hebben meestal een enorme TS met dikke lappen tekst wat lang scrollen is. Vaak is er ook een of andere FAQ met vragen en antwoorden.

Mijn idee is een functie voor uitklapbare blokken tekst waar bijvoorbeeld in eerste instantie enkel de vraag te zien is waar je vervolgens op kan klikken om het antwoord te lezen.

Het zou fijn zijn als dit ook niet een enkele regel tekst hoeft te zijn maar ook gebruikt kan worden zoals sommige artikelen waar een korte inleiding te lezen is met vervolgens een "Lees meer.." link die de rest van het artikel tevoorschijn tovert zonder herladen van de pagina.

Zeg maar zoiets als dit maar dan beter

Afbeeldingslocatie: http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2015/02/expand_button_word.gif

[ Voor 10% gewijzigd door jmxd op 10-05-2015 11:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jmxd
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
>:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Nu online

D4NG3R

kiwi

:)

Meer TS'en moeten deze gebruiken:

code:
1
[jump=end][/jump]


Misschien is het handig om deze standaard te implementeren in elke TS?

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 12-10 22:15

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

In elke TS? Zelfs die van een paar regels, of soms zelfs een (gruwel) oneliner? Dat lijkt mij niet handig. Het heeft alleen nut bij grotere TS'en, zoals die bij Grote Topics worden gemaakt.

Commandline FTW | Tweakt met mate