Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben 27 en heb SPH (sociaal pedagogische hulpverlening) op het HBO gedaan. Nu heb ik uitzicht op invalwerk waardoor ik geen zekerheid van werk heb en een heel laag loon heb. Ik twijfel of dit echt het werk is waar ik mij thuis in ga voelen. Ik denk dat ik baat kan hebben bij een wat meer gestructureerde werkomgeving.

Ik vind computers, media en technologie in het algemeen interessant. Die sector is veel aantrekkelijker om in te werken gezien de mogelijkheden en het salaris. Ik denk er dus over na om mij om te scholen. Het probleem is dat ik niet zit te wachten op nog een HBO opleiding. Ik ben veel beter als ik dingen kan doen en uitvoeren. Spelenderwijs leer ik veel beter.

ik ben nu dus aan het nadenken. Als ik deze stap ga zetten wat vind ik dan een leuk werkveld en waar liggen de mogelijkheden. Ik verwacht dat als ik eenmaal binnen ben in een organisatie ik als vanzelfsprekend doorleer en groei. Mijn vraag aan jullie is wat jullie een goede vervolgstap voor mij zouden vinden aangezien jullie hopelijk meer expertise hebben op dit gebied. Daarnaast zou ik graag willen weten waar eventuele kansen liggen voor mij op de arbeidsmarkt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CMD-Snake
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 13-11-2022
Verwijderd schreef op zaterdag 25 april 2015 @ 12:18:
Ik vind computers, media en technologie in het algemeen interessant. Die sector is veel aantrekkelijker om in te werken gezien de mogelijkheden en het salaris.
Om eerlijk te zijn kan ik hier weinig mee. Wat is IT volgens jou? Welk deel specifiek spreekt je aan? Je computer aan kunnen zetten of internetten maakt je nou niet direct IT specialist.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Dank voor je reactie. Op dit moment lijkt mij het leukste om bedrijfsnetwerken te installeren en werkend te houden (internet & database). Een deel software en hardware dus.

Aan de andere kant ben ik ook wel geïnteresseerd in de media. Audio, video enzovoorts. Maar ik weet niet goed of daarin mogelijkheden liggen. Ik verzorg nu als bijbaan presentaties met geluidsversterking en video. Ik zou daar wellicht een betaalde opleiding uit kunnen slepen. Alleen deze werkgever bied niet veel perspectief wat dat betreft.

Wat voor mij denk ik de meest reeële optie is is om een mbo opleiding te doen en een traineeship te doen bij een grote organisatie of om certificaten te halen bij een kleinere. Maar ik denk toch dat een opleiding stap nummer 1 is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ok even een update. Ik ben er achter dat bedrijven ook afgestudeerde hbo-ers omscholen naar een ICT functie. Nu nog bedrijven vinden en uitvinden wat ik echt graag zou doen binnen de sector. Het zou mij leuk lijken om toch de SPH er nog wat in te houden en de sociale kant op te gaan. Teamleider of manager lijkt mij wel leuk. Maar het is toch dan handiger, denk ik, om ook technisch ervaring op te doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CMD-Snake
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 13-11-2022
Verwijderd schreef op zaterdag 25 april 2015 @ 13:18:
Dank voor je reactie. Op dit moment lijkt mij het leukste om bedrijfsnetwerken te installeren en werkend te houden (internet & database). Een deel software en hardware dus.
Het ligt eraan hoe groot de organisatie is, maar bij grotere bedrijven zijn netwerkbeheerder en DBA gescheiden functies. Bij kleinere bedrijven heb je als beheerder al snel meer petten op. Let wel dat om goed te zijn in deze functies je flink wat technische kennis moet hebben en de wens om je er steeds verder in te verdiepen.

Netwerkbeheer dan kom je qua trainingen toch al snel uit bij iets als minimaal CCNA. Cisco is zo'n beetje de standaard wel geworden.

DBA ligt eraan of je Oracle wil doen of MS SQL Server. Dat zijn verschillende trajecten, maar dit zijn wel de grote spelers in de zakelijke markt. Maar enige basale kennis van besturingssystemen zal hierbij ook nodig zijn, denk aan MCSA niveau voor Windows Server (MS SQL Server) of LPIC/HP-UX/AIX/Red Hat trainingen voor het Oracle platform gezien dat vaak op Linux of Unix draait.
Wat voor mij denk ik de meest reeële optie is is om een mbo opleiding te doen en een traineeship te doen bij een grote organisatie of om certificaten te halen bij een kleinere. Maar ik denk toch dat een opleiding stap nummer 1 is.
Ik weet niet of MBO echt de beste opleiding is voor bovenstaande, veel werkgevers willen toch HBO niveau zien. Althans, je hebt dan betere kansen op de markt.

De kennis voor bovenstaande dingen zal je niet op een blauwe maandag kunnen opdoen. Vaak begin je ook op een meer generieke functie als beheerder en specialiseer je daarna. Je zal je ook heel wat technische kennis moeten eigen maken.
Verwijderd schreef op zaterdag 25 april 2015 @ 14:32:
Ik ben er achter dat bedrijven ook afgestudeerde hbo-ers omscholen naar een ICT functie. Nu nog bedrijven vinden en uitvinden wat ik echt graag zou doen binnen de sector.
Denk dat aan bedrijven als Sogeti, Capgemini, Atos, CGI, Centric etc. etc.. Google hun websites en kijk wat voor trajecten ze aanbieden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gr8-jen
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 08:12
Ik wil nog aangeven dat ik op mijn school in het begin van het eerste jaar 30 mensen had die van vwo ofzoiets kwamen. Want ze vonden het wel leuk om iets met techniek te doen. in het 2de jaar waren dat er nog geen 10. Ze misten gewoon teveel aansluiting om het vol te houden en moesten zelfs nog leren om te solderen. Misschien een te specifiek voorbeeld, maar niet al het werk dat je zal gaan zal je leuk vinden om te doen en als je er nog geen ervaring mee hebt zal het echt zwaar zijn.

Ik had op mijn werk een persoon die graag wilde leren hoe hij moest programmeren. Op dat moment moest hij ook mysql erbij doen. En vervolgens ook domeinkennis opdoen van het vakgebied: in ons bedrijf hebben we al een tweesplitsing van kennis die zo verschillend is dat je dat pas na 3 jaar hebt overgedragen.
Het is het uiteindelijk niet geworden en deze is vertrokken na een paar maanden omdat de leiding doorkreeg dat je die 4 jaar opleiding niet zomaar naar binnen prakt.

Het is niet dat ik je wil ontmoedigen. Maar je moet er wel rekening meehouden dat je de eerste paar jaar 2 keer meer inspanning moet leveren dan die persoon die al een aansluiting heeft. Dit omdat ik na 5 jaar werken nog steeds mijzelf blijf ontwikkelen om die nieuwe technieken te leren. Jij zal dat ook moeten doen om meer dan die 1800/2000 te krijgen. Het verschil is wel dat ik al kennis hebt van een bepaalde stof en dat het soms maar iets afwijkt ipv dat het de eerste keer is dat ik het zie.

Je geeft aan dat je al een hbo opleiding hebt dus het zal je wel lukken maar ik wil voorkomen dat je het idee hebt dat je klaar ben met leren als je een opleiding hebt gevolgd bij een bedrijf.

WP: ME SUZ-SWM80VA + ERST20D-VM2D || PV: 4500Wp ZWW || BENG, Rc6 rondom, tripple glas, WTW, 165m2 verwarmd || Gasloos sinds sep 2023


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • downtime
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

downtime

Everybody lies

gr8-jen schreef op zondag 26 april 2015 @ 14:59:
Ze misten gewoon teveel aansluiting om het vol te houden en moesten zelfs nog leren om te solderen.
:?

Raar voorbeeld. Na 15+ jaar in de IT moet ik de eerste soldeerbout op de werkvloer nog zien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gr8-jen
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 08:12
En mijn begeleider was op mijn allereerste werkdag aan het solderen op een prototype ;) . Misschien was mijn opleiding wel erg breed, maar ik kon wel makkelijker een mening vormen wat ik interssant vond. Naast solderen heb ik ook CCNA 4 gehaald :)
Ik moet wel toegeven dat ik nu totaal andere werkzaamheden heb en meer bezig ben met databases en backend programmeren.

Het ging mij er ook meer om dat ik het idee kreeg dat de TS het een goed idee vond om even iets anders te doen. En ik wil aangeven dat je niet zomaar projectleider of manager wordt en dat SPH voor mijn gevoel niets met die richting te maken heeft. als je die kant wil wil heb je daar andere cursussen voor. Zo uit mijn hoofd zou het handig zijn om een scrum-master certificaat te halen zodat je "opvalt" tussen de rest.

Ook qua techniek krijg ik nog steeds geen beeld wat TS wil volgen. Dit maakt ook niet uit zolang uiteindelijk maar wordt gekozen voor iets wat men 50 jaar lang wil doen mocht het niet mogelijk zijn om iets anders te gaan doen zonder ontslag te nemen en zelf weer om te scholen.

WP: ME SUZ-SWM80VA + ERST20D-VM2D || PV: 4500Wp ZWW || BENG, Rc6 rondom, tripple glas, WTW, 165m2 verwarmd || Gasloos sinds sep 2023


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PolarBear
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
downtime schreef op maandag 27 april 2015 @ 23:40:
[...]

:?

Raar voorbeeld. Na 15+ jaar in de IT moet ik de eerste soldeerbout op de werkvloer nog zien.
Kan anders verdomt handig zijn om mensen te hebben die nog echt een soldeerbout kunnen vasthouden. Is het van levensbelang? Nee. Maar last minute no geen kabeltje kunnen solderen of hardware te kunnen fixen is soms super handig en ook best leuk.

Maar dat is natuurlijk niet iedereen z'n ding.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

downtime schreef op maandag 27 april 2015 @ 23:40:
[...]

:?

Raar voorbeeld. Na 15+ jaar in de IT moet ik de eerste soldeerbout op de werkvloer nog zien.
Dat zegt iets over de organisatie waar je werkt (zonder er een waarde aan te hangen). Bij mijn vorige werkgever hadden we ook geen soldeerbouten op de IT afdeling. Waar ik nu werk wel, al is het echt maar incidenteel dat we er ook echt 1 gebruiken. Veel oude apparaten hier met allemaal verschillende interfaces. Er wordt hier dus bijvoorbeeld weleens even een verloopkabeltje gesoldeerd, of een andere connector op een kabel gezet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • r.e.s
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 04-07 13:25
Verwijderd schreef op zaterdag 25 april 2015 @ 12:18:
Ik ben 27 en heb SPH (sociaal pedagogische hulpverlening) op het HBO gedaan. Nu heb ik uitzicht op invalwerk waardoor ik geen zekerheid van werk heb en een heel laag loon heb. Ik twijfel of dit echt het werk is waar ik mij thuis in ga voelen. Ik denk dat ik baat kan hebben bij een wat meer gestructureerde werkomgeving.

Ik vind computers, media en technologie in het algemeen interessant. Die sector is veel aantrekkelijker om in te werken gezien de mogelijkheden en het salaris. Ik denk er dus over na om mij om te scholen. Het probleem is dat ik niet zit te wachten op nog een HBO opleiding. Ik ben veel beter als ik dingen kan doen en uitvoeren. Spelenderwijs leer ik veel beter.

ik ben nu dus aan het nadenken. Als ik deze stap ga zetten wat vind ik dan een leuk werkveld en waar liggen de mogelijkheden. Ik verwacht dat als ik eenmaal binnen ben in een organisatie ik als vanzelfsprekend doorleer en groei. Mijn vraag aan jullie is wat jullie een goede vervolgstap voor mij zouden vinden aangezien jullie hopelijk meer expertise hebben op dit gebied. Daarnaast zou ik graag willen weten waar eventuele kansen liggen voor mij op de arbeidsmarkt.
Nu weet ik niet hoe laag je huidig salaris is maar je hebt meerdere opties om de IT in te rollen:
- Starten op de helpdesk van een internet provider (en vanuit daar solliciteren op andere support functies en je zo omhoog werken).
- Gaan werken bij bedrijven zoals Peak-IT etc (meer gericht op MBO maar mogelijk kom je er als HBO tussen, laag salaris maar je doet wel IT ervaring op en haalt certificaten). Vanuit daar kun je makkelijk door stromen.
- Hobbymatig aan de slag gaan (als programmeur loont dit alleen) en vanuit daar hopen op een junior functie. Nadeel vind ik wel dat je de theoretische basis gaat missen.
- Detacheringsclubs zoals Calco benaderen (Hier zou ik voor kiezen als ik jou was). Die nemen nog wel eens een gokje.
- Kijken of er bijvoorbeeld software is wat kruist met je huidig vakgebied en vanuit hier daarop solliciteren.

Mijn vermoeden is dat je bij consultancy clubs (Accenture, Capgemini, Atos, Ordina) niet aan de bak komt in deze tijden met een niet technische HBO opleiding (deze nemen wel universitaire alpha's aan).

Kijkend naar je openingspost zou ik als ik jou was eerst uitzoeken wat je sterke punten zijn en welke IT richting je echt op wilt. Mogelijk kun je met een IT'er uit je omgeving een dagje meelopen. Het lijkt logisch om te kiezen voor IT i.v.m. meer zekerheid en salaris maar als het niet je passie is gaat je dat ooit ook tegen staan.

Ten slot, mogelijk is de HBO-V interessant met een specalisatie gericht op b.v. IC of anesthesie. Wel het sociaal contact maar ook een stuk techniek.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • StM
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10:25

StM

Volgens mij worden er nog weleens testers zonder enige vorm van IT gerelateerde achtergrond aangenomen voor junior rollen als ze de juiste mindset hebben. Dat is toch iets dat binnen het IT onderwijs een dusdanig ondergeschoven kindje is dat ze je alles vanaf scratch moeten leren dus dan maakt de vooropleiding niet heeeel veel uit. Ze moeten alleen natuurlijk wel wat in je zien... :) Dan kan je mooi in de avonduren het HBO doen om ook een basis te krijgen in de vele andere IT gebieden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zebby
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 12-08 18:23
Aansluitend op wat al gepost is, wees ook even realistisch. Je bent net afgestudeerd op een niet technische opleiding. Je wilt gaan werken in een andere branche, zonder extra (volledige) opleiding. Dan rol je niet zomaar een managersfunctie binnen, althans niet zonder effort.

Kies eerst hoogover je richting. Wat wil je? Technisch (hands-on, hardware) of software (DB, programmeren, websites, etc -- en dan nog bouwen/testen), of liever een soort business IT'er (informatie analyst e.d.), of toch iets van managers (SCRUM master, manager, projectmanager...).

Als je dit een beetje weet kun je gaan oriënteren. Zoek wat functies op, kijk naar de gevraagde skillset(s). Mogelijk staan er tussen waarbij ze HBO-denk- en werkniveau zoeken maar niet per se een technische opleiding. Dit zal dan een goede instap kunnen zijn.

Succes, als je het maar leuk vindt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreakNL
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 11:19

FreakNL

Well do ya punk?

Ik denk dat je inderdaad bij clubs als Peak-IT of Q-Magic moet gaan kijken...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • maniak
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 11-08 16:45
Ik denk dat je jouw huidige kennis en ervaring moet inzetten binnen de IT wereld. Het sociale en menselijke aspect is vaak een grote valkuil in de ICT. Als ik een tip mag geven, zoek het aan de functionele kant en niet aan de technische kant.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Freakertje
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13-08 12:31

Freakertje

PC schopt kont, ik nog niet...

Verwijderd schreef op zaterdag 25 april 2015 @ 12:18:
Ik denk dat ik baat kan hebben bij een wat meer gestructureerde werkomgeving.
Wat bedoel je hier precies mee? Ik kan deze dubbelzinnig interpreteren.
Bedoel je dat je de vastigheid van een 36 urige werkweek zoekt?
Of bedoel je dat je een van 9 tot 5 baan zoekt waarvan precies al duidelijk is wat je volgende week gaat doen?

Dat laatste moet je namelijk niet te snel verwachten, zeker niet in een beheersrol waar ik je terecht zie komen. Daar moet je toch rekening houden met flexibele werktijden (weekenden, avonden) en met onverwachte gebeurtenissen die je planning overhoop kunnen halen.
Zou je in een programmeerrol terecht komen, dan heb je meer rust en regelmaat, maar daar zie ik je niet zo snel landen.
Manager moet je inderdaad de eerste jaren uit je hoofd zetten, net zoals projectleider. Als je geen kennis en kunde hebt van waarin je terecht komt, dan ga je het heel moeilijk krijgen. Dan moeten je organisatorische vaardigheden en sensitiviteit wel zo goed zijn dat je het daarmee ondervangt.

Ik ga een aantal zaken even helemaal anders doen!
Totale Modjesgekte


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • downtime
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

downtime

Everybody lies

Freakertje schreef op dinsdag 28 april 2015 @ 14:43:
Of bedoel je dat je een van 9 tot 5 baan zoekt waarvan precies al duidelijk is wat je volgende week gaat doen?

Dat laatste moet je namelijk niet te snel verwachten, zeker niet in een beheersrol waar ik je terecht zie komen. Daar moet je toch rekening houden met flexibele werktijden (weekenden, avonden) en met onverwachte gebeurtenissen die je planning overhoop kunnen halen.
Beheer is inderdaad behoorlijk onregelmatig werk. Groot deel van je werkweek wordt toch bepaald door de zaken die omvallen, en dingen die omvallen houden geen rekening met je planning. En wat wel gepland kan worden wordt vaak bewust buiten kantooruren gepland om de impact op de business te minimaliseren.

Aan de andere kant heb ik ook helpdesk gedaan en dat was de ultieme 9-5 baan met vaste werktijden waarbij je het werk kunt vergeten zodra je de deur achter je dicht gooit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lethalis
  • Registratie: April 2002
  • Niet online
Freakertje schreef op dinsdag 28 april 2015 @ 14:43:
[...]
Zou je in een programmeerrol terecht komen, dan heb je meer rust en regelmaat.
_O-

Ask yourself if you are happy and then you cease to be.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mgizmo
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 08:14

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pirke
  • Registratie: Augustus 2001
  • Nu online
Rust krijg je niet, regelmaat wel: gewoon altijd stress *O*

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rookie no. 1
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 22-07 16:19
Wat maniak heeft gezegd :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NLKornolio
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 14-08 18:37

NLKornolio

BF3/BF4: NLKornolio

Gewoon bij een detacheerder aan de slag die focus heeft op netwerken aangezien je anders gewoon in de MS hoek wordt geduwd. Geen opleiding voor nodig je moet meestal MBO ICT hebben dus HBO werk en denkniveau is voldoende. De detacheerders zitten te springen om IT-ers al heb je geen ervaring kom je aan de slag. Als je een er een kan vinden zonder studieschuld dan kan je elke kant op die je eigenlijk zelf wil na de basis certificaten van MS behaald te hebben.
Zou persoonlijk Peak/ Q overslaan want hun focus is winst ipv de medewerker klaar stomen voor de toekomst.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • downtime
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

downtime

Everybody lies

caanova1984 schreef op dinsdag 28 april 2015 @ 16:26:
Zou persoonlijk Peak/ Q overslaan want hun focus is winst ipv de medewerker klaar stomen voor de toekomst.
Elk bedrijf heeft focus op winst. Verschil is alleen dat toko's als Peak zich richten op de onderkant van de markt en weinig werk voor ervaren mensen hebben. Waarom zou je als bedrijf investeren in opleiden van personeel als je die mensen uiteindelijk niet zelf in kunt zetten?
Je bent beter af bij een toko die alle delen van de markt bedient en meer verdient aan jou naarmate jij meer kunt. Dan hebben ze er ook belang bij om jou verder op te leiden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • flu!
  • Registratie: December 2014
  • Laatst online: 14-08 23:37
Neem in ieder geval ook in de overwegingen mee dat de (it)markt de aan komende jaren compleet zal veranderen. Het beeld dat je nu bij het werk in de it hebt, is misschien gebaseerd op de itbanen van de laatste 10 jaar, maar dit zal vermoedelijk op afzienbare termijn niet meer bestaan of op zijn minst sterk veranderen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mgizmo
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 08:14
flu! schreef op dinsdag 28 april 2015 @ 19:11:
Neem in ieder geval ook in de overwegingen mee dat de (it)markt de aan komende jaren compleet zal veranderen. Het beeld dat je nu bij het werk in de it hebt, is misschien gebaseerd op de itbanen van de laatste 10 jaar, maar dit zal vermoedelijk op afzienbare termijn niet meer bestaan of op zijn minst sterk veranderen.
Ja verwacht ik ook gezien de trend van automation en cloud. Ik ben wel erg benieuwd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Wow guys (and girls?) thanks voor de reacties. Ben een tijdje erg druk aan het werk geweest en kijken wat ik wil. Ik lees een aantal toffe reacties en ga later op de dag even reageren. Thanks!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Nogmaals bedankt iedereen voor de waardevolle comments. Ik snap heel goed dat een managers functie of iets in die trend er niet in zit. Dat verwacht ik ook niet. Het is wel iets wat ik op de lange termijn (lees 20 jaar) zou willen. Ik zie mezelf als iemand die zichzelf steeds opnieuw ontwikkeld en andere dingen wil bereiken.

Ik ben bereid om veel en hard te werken om hogerop te komen. In de branche waar ik nu zit word dat niet echt beloond. In de ICT denk ik in hogere mate.

Ik wil eerst eens kijken wat voor werk binnen de ICT mij het leukste lijkt. Vooralsnog denk ik dat programmeren niet mijn ding is. Het moet meer te maken hebben met techniek en problemen oplossen. Dat vind ik leuk. Ik wil daarover nog spreken met kennissen en wellicht ook de mensen die mij een PB hebben gestuurd. Dank daarvoor.

Wat mij wel zorgen baart is dat de IT branche sterk zal gaan veranderen. Dit kan natuurlijk een hoop mensen buiten spel zetten. Ik zit er natuurlijk niet op te wachten een carrière switch te maken en dan toch weer terug te moeten.

Ik heb nog 1 andere mogelijkheid. Ik doe nu wat audio en video bij conferenties en presentaties bij mijn huidige werk. Zij willen mij wellicht een urencontract geven waarin ik meer technische dingen kan gaan doen. Daarin is een opleiding denk ik wel een vereiste. Aangezien ik niet voldoende kan nog. Ze kennen mij en hebben vertrouwen in mij. Ik vind het opzich ook erg leuk om daarin verder te gaan alleen zie ik wel een gebrek in doorgroeimogelijkheden bij dat bedrijf. Ik kan leiding geven aan de technische afdeling, thats it. Dat is denk ik niet genoeg. Ik wil niet mijn hele leven daar blijven. Ik vraag mij dus nog wel af wat ik zou kunnen doen met een technische opleiding gericht op audio en video. Ik denk toch dat de functies daarin vrij beperkt zijn en het werk vaak eenduidig. In de ICT is veel meer diversiteit verwacht ik. Als je het testen hebt gehad kan je misschien doorgroeien tot programmeur en dan weer verder tot scrum master. Daarna kan je wellicht meer de bedrijfskundige kant bekijken. Dat is er niet echt bij mijn huidige werk.

Ik zet alles maar hier neer dan zijn jullie ook goed op de hoogte van mijn overwegingen :) ik laat 4 jaar opleiding en mijn huidige werkgever achter dus ik wil er nog even goed over nadenken :p
Pagina: 1