Speaker die door glas naar buiten kan spelen

Pagina: 1
Acties:

  • maxkranendijk
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 13:52
Beste Tweakers,

Ik ben op zoek naar een speaker die geluid vanuit de binnenkant van de etalage (enkel) naar buiten kan spelen.

Zelf ben ik dit tegen gekomen: YouTube: Mini Dwarf 360° Omni-Directional Speaker - Turn Any Surface into a Speaker! - Review

Echter hoor je hierbij nog steeds de muziek binnen wanneer je deze speaker op de etalage-ruite plaatst (of valt dit mee?).

Wie heeft ervaring met dit soort speakers en kan mij verder helpen?

Alvast bedankt _/-\o_

  • Oyster
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online

Oyster

Prince

De speakers die op een raam geplaatste kunnen worden zijn idd bedoelt om het glasoppervlak als "klankkast" te gebruiken. Het grootste deel van het geluid hoor je inderdaad aan de zijde waar de speaker is geplaatst.

Als ik even een snelle Google doe zie ik wel dat er speciale speakers bestaan voor jou w toepassing, dus het zal zeker verkocht worden. Geen flauw idee wat de prijs daarvan is, het is wel nichespul. Wel interessant idee, ik ga er eens mee spelen.