GTX770 displayport geen beeld bij opstarten/flikkering

Pagina: 1
Acties:

  • Reb87
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online
Ik heb zojuist een nieuwe build met veelal tweedehands componenten in elkaar gezet die er als volgt uitziet:

Intel Core I5 4690k
MSI Z97 PC Mate
2x 4GB ram Corsair Vengeance 2133Mhz (draait maar op 1066Mhz?! Different story ;) )
640GB WD black 7200rpm
MSI GTX770
Corsair HX620W
Dell U2312H

Nu kwam ik er tijdens het bouwproces achter dat de voeding 2x 6-pins aansluitingen heeft en de videokaart 2x 8-pins vraagt. Toch maar even de 6-pins aangesloten en het lijkt gewoon te werken. Echter, als ik de monitor via Displayport aansluit krijg ik pas beeld in Windows. Hierbij knippert het scherm soms heel eventjes zwart. In het opstartproces/bios zie ik sowieso niets. Als ik de monitor via DVI aansluit lijkt alles wel normaal te werken.

Nu lees ik op het internet verschillende verhalen over mensen die dezelfde problemen met displayport/hdmi hebben, maar niet met DVI. Niemand lijkt precies te weten waardoor het komt. Het enige wat ik me kan bedenken zijn die PCI-E 6 pin aansluitingen.

Zou een andere voeding het probleem misschien oplossen, kan het überhaupt kwaad dat ik 2x 6-pin gebruik of is er iets serieus mis met de videokaart? 8)7

  • Galinsky
  • Registratie: Oktober 2013
  • Niet online

Galinsky

--------->

YouTube: GTX 280 without 8-pin power connector

En dat klopt ook de laatste 2 zijn gewoon ground
https://www.google.nl/sea...206.0%253Ball%3B619%3B304

sorry voor de lange link.
ik heb het zelf niet uitgetest dus ik kan je niks verzekeren ik zag dat filmpje toevallig een tijdje geleden dus geef mij niet de schuld als het misgaat!

misschien dat dat werkt...

kan je anders niet dvi proberen of het werkt?

succes

  • Reb87
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online
Zoals ik eerder schreef, de DVI werkt gewoon. ;) Ik heb er nu een andere voeding aan hangen met 2x 8pin. Echter krijg ik nog steeds pas beeld wanneer ik in Windows ben aangekomen (zowel displayport als HDMI). In de bios kan ik ook geen instellingen vinden die er op zouden wijzen dat hierin iets aan te passen is.

Waar zou ik het verder nog kunnen zoeken?