[Testcase] Japan

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mosselmaniac
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 03-07 12:22
Beste mensen,

Afgelopen weken ben ik samen met mijn vriendin in Japan geweest. Verschrikkelijk gaaf land. En eindelijk weer eens mijn camera opgepakt. En waarom ook niet; mijn 2e testcase hier. Voor mij vat dit Japan aardig samen. Los van dat ik deze foto's an sich geslaagd vond, heb ik dus wel bewust Japan er uit laten komen.

Voor de geinteresseerden; het rondje was ongeveer: Tokyo, Kamakura, Nikko, Takayama, Kanazawa, Kyoto, Nara, Mount Koya, Osaka, Himeji, Hiroshima, Miyajima en terug naar Tokyo.

Ik ben erg benieuwd wat jullie er van denken, en wat ik beter kan doen!

1) Cherry Blossom in Tokyo. Naast de Japanse Kers zelf, trokken de vogeltjes enorm veel bekijks. Erg tof om een keer mee te maken.

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/HaEvEGn.jpg

2) Torii-gate in Nikko
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/c4wCYf3.jpg

3) Oud Japan in Kanazawa
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/ZQZKr3P.jpg

4) Bamboo-grove in Kyoto, uniek (te vroeg opstaan....) dat er niemand is.
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/I0qypoH.jpg

5) Himeji-Castle. Algemeen geaccepteerd mooiste, originele kasteel van Japan. Na 5 jaar uit de restauratie. Met polar-filter genomen.
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/tRfuFtc.jpg

6) Miyajima. Japanners noemen dit beeld 1 van de 3 mooiste uitzichten in Japan.
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/e1tCf1w.jpg

7) Honkbal in Tokyo Dome. #1 sport in Japan, en vooruit; ik ben fan.
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/LlIq37m.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Polariteit
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 14:14

Polariteit

Fietsende fotografeur

Zal ik dan de eerste maar zijn :D

Best een leuke gevarieerde serie :)

Ik zal even per foto aangeven wat ik ervan vind:

1 - Mooie roze kleuren. Jammer dat de vogel net niet scherp is; en het de schaduw op het vogeltje is eigenlijk ook wat aan de harde kant.

2 - Toffe 'framing'. Wel vind ik de plaat wat flets, en jammer van die afgesneden hoofdjes onderin. Die zou ik weggehaald hebben.

3 - Deze vind ik niet zo spectaculair wat betreft de compo om eerlijk te zijn. Er is te weinig te zien, en ik zie (afgaand op de titel) niet echt 'oud japan' erin terug.

4 - Bekende foto van bekende spot. Ook deze vind ik aan de fletse kant, het ontbreekt aan kleur.

5 - Mooi kasteel inderdaad. Vind alleen wel het standpunt te rechtoe-rechtaan. Dit is teveel een 'kiekje'

6 - Mooiste te van de serie. Leuk hoe de zon precies in de hoek zit. Foto mag wel wat lichter, en dan vooral de onderkant.

7 - Deze trekt mij niet zoveel; hier zie ik niks japans in. (bovendien is hij scheef :P)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cobiwan
  • Registratie: Januari 2006
  • Niet online
Ik vind ook nr 6 de mooiste. Kan je zo aan de muur hangen. Misschien kan hij een tikkie lichter zoals Marcel ook zegt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Evano
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 08:42
Sorry als dit heel negatief klinkt (zo bedoel ik het juist niet), maar ik vind dit eigenlijk geen fotoserie. Dit zijn gewoon zeven mooie maar heel verschillende foto's die verschillende facetten van Japan laten zien. Als je een serie presenteert, moet die wat mij betreft één geheel vormen, niet simpelweg de som van zeven losse stukjes zijn.

Qua opmerkingen per foto sluit ik me bij Marcel aan. Al vind ik de fletse kleuren niet per se storend (maar wel weer dat je niet één uniforme stijl toepast, aangezien 1, 5 en 6 wel weer redelijk verzadigd zijn!)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mosselmaniac
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 03-07 12:22
Thx jongens! Blij dat er wel reactie op komt ;)

Voor mij persoonlijk is het wel een serie, maar dat komt door mijn betrokkenheid / en dat het 1 reis was I guess. Heb geprobeerd om 6-7 verschillende onderdelen van Japan (Cherry/ Tempels / kastelen / natuur / sport) te laten samenkomen, maar wellicht wat teveel ambitie ;)

Ik zal de volgende keer wat meer eenheid in de post stoppen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lasteraar
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 03-02 14:21
Leuk hoor !
Nr 3 , 5 en 7 doen me niet zoveel. De rest vind ik (erg) leuk. Alleen jammer van Nr2 dat de voorgrond niet iets meer zichtbaar was. Verder een lekker sfeertje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutchkarma
  • Registratie: Maart 2015
  • Laatst online: 10-04 20:16
Waaauw coole fotos! Vooral het Bamboe woud is een heerlijke foto vind ik.
Ik ben vorig jaar in Tokyo geweest 2 weken en in September staan Kyoto en Osaka op het programma , Himeji en het Bamboe woud staan bij mij ook op het programma. Nog bij de gouden tempel in Kyoto geweest? En de achtbaan naast het stadion? ;) Krijg er weer zin in als ik naar je fotos kijk!
Pagina: 1