Toon posts:

[GoDaddy hosting] Email bij andere provider afhandelen*

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hi,

Weet iemand hoe je als je een domeinnaam bij GoDaddy hebt aangemaakt en elders een email account wil aanvragen op het domein van GoDaddy hoe je dat doet en of het mogelijk is.

Ik zie namelijk net dat GoDaddy 5 euro per gebruiker in rekening brengt en daarmee een van de duurste is.

Hoop dat iemand hier meer van weet.

Thanks alvast!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Trucker Her
  • Registratie: Juni 2009
  • Niet online

Trucker Her

Someone ate my cookie :(

Ja, dat is mogelijk. En daarvoor dien je je MX (DNS)-records te wijzigen naar een andere mailprovider.

Hoe en wat, hangt af van de firma waar je wel de mail wilt hosten.

Gestoord word je toch...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Ik ga je topic ook verplaatsen naar Internetproviders en Hosting, want daar past dit onderwerp beter :)

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrChillax
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 27-03-2024
Dit is inderdaad mogelijk en meestal niet zo duur. Je kunt dit simpel in het dns management aanpassen. Wat zoek je in een email server? Hoeveel gebruikers, data etc.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Wat hierboven vermeld is, de MX records instellen naar de server van de andere hoster.

Indien je ook een webhosting pakket afneemt bij een andere hoster kan je het best de nameservers van je domeinnaam wijzigen.