Toon posts:

Wat vinden jullie van dit systeem?

Pagina: 1
Acties:
  • 260 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Het is vooral bedoeld om op te internetten, huiswerk maken en gamen. Het systeem mag maximaal ongeveer 2500 piek kosten.

Behuizing Best-Case Midi Tower 300 W 129,-
Processor AMD Duron 850 225,-
Koeler Cooler Master Socket A/FCPGA 1,2 GHz 35,-
Moederbord MSI K7T Turbo Socket A (Duron/Thunderbird) 349,-
Geheugen SDRAM Dimm 256 Mb PC133 135,-
Diskdrive Sony diskdrive 3,5" 1,44 Mb 35,-
Harde schijf Maxtor DiamondMax Plus 20,4 Gb 7200 rpm 319,-
CD-ROM Samsung 48x (oem) 89,-
Videokaart Asus V7100 MX-200 32 Mb Magic (retail) 259,-
Toetsenbord BTC 5126 PS/2 29,-
Muis Logitech Wheel Mouse PS/2 35,-
Monitor 17" Belinea 103020 525,-
Boxen Surfsound 300 W 69,-
Netwerkkaart Edimax UTP 10/100 Mbps PCI 35,-
Totaal 2268,-

  • Lord Maximus
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 09-08 09:57
Op zich helemaal geen rare configuratie.
En zeker als je met een beperkt budget zit.

Alleen als je nog wat ruimte in je budget hebt, zou ik als ik jouw was, toch het een en ander aanpassen.

Ten eerste: Koop een goede (merk) kast en niet zo'n goedkoop ding. Merk kasten hebben over het algemeen betere en stabielere voedingen. En dat heeft meer impact op de werking van de machine dan je in eerste instantie zou denken.

Ten tweede: Waarom een MX200 32MB?? Geen slechte kaart hoor. Maar voor een paar tientjes meer heb je een MX400 64MB. Die is net weer wat sneller en biedt toch weer wat meer voor de toekomst.

En dan het scherm: Waarom zie je nou iedere keer opnieuw mensen die zoiets hebben van. "hmmm, oh, er moet nog een schermpie bij, laten we die Jopie Goedkopie 17 insj maar doen"
Een monitor overleeft vaak meerdere computers. Je zult er dus, zeker als je tweaker bent, veel achter zitten. Wees dan eens aardig voor je ogen.... En koop een kwaliteits monitor. Je hebt al beter schermen voor 100,- tot 150,- meer..

Speakers... Tsja. Als je geen eisen aan geluid stelt ken het prima. En als je wel eisen aan geluid zou stellen. Dan zou je hopelijk deze speakers nooit gekozen hebben.


Zo. Denk er es over na.

En suc6 met je aankoop/speurtocht.

  • remulus
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 24-07 17:08
Als je het alleen gebruikt voor wat je zei, dan is dit zeker een mooi systeem :D

Verwijderd

Topicstarter

Ten tweede: Waarom een MX200 32MB?? Geen slechte kaart hoor. Maar voor een paar tientjes meer heb je een MX400 64MB.
Bedankt voor je reactie, maar ik wil toch ff weten waar je een MX400 64MB kan halen voor een paar tientjes meer. Goedkoopste 64MB kaart die ik kon vinden, kosste iets van 700 piek. Bedoel je misschien een 400MX 32 MB?

Verwijderd

GEEN MX200!! die zijn zwaar slooooooooooom!!

kijk bij de pricewatch om te zien waar je een mx-400 kan krijgen

Verwijderd

meschien kan je voor 100 piek extra er beter een DVD speler in doen met visie op de toekomst?

en ik persoonlijk vindt een optical mouse een stuk beter in 3D spelen.

De GeForce 2 mx kaart is een goed idee
wat je ook doet koop geen Kyro kaartje
en al wil je hem wat sneller hebben zonder geld uit tegeven gewoon ff Overklocken >:)
(niet te ver natuurlijk want dan is het :'( )

Verwijderd

ik zou als ik jouw was gewoon voor een normale gforce2 mx 32 mb gaan die kosten ongeveer fl 255 en zijn toch wel iets sneller
dan een gforce2 mx200.

Verwijderd

Leuk systeempje...
Ik zou alleen een iets betere 17" er bij kopen en eventueel een ander videokaart een MX-400 ofzow of ATi Raedon... Vind zelf die MX-200 errug langzame kaartjes...

  • Starbolt
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 20-08 21:45
Ik zou voor een wat betere monitor gaan kijken als ik jou was. Dan komt de vraag "Wat is een goede monitor?". Het antwoord op die vraag is niet zo even te geven natuurlijk; daar kom je wel uit met de search. Persoonlijk vind ik NEC en Sony mooie scherpe monitoren hebben met een helaas ietsje minder scherpe prijs. :)

Verwijderd

Probeer voor die monitor anders ff te kijken of je ergens een CTX vandaan kunt halen. Ik heb er zelf ook 1, terwijl ik eerst een trust had, ik heb deze CTX van 1.5 jaar oud gekocht voor 350 pieken via een advertentiesite. Hij doet 1024*768@90 Hz, en dat vind ik goed, het beeld is mooi en scherp.
Dus zoek anders ff naar zo'n ding :)

  • Canon23
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 19-08 20:40

Canon23

>>MY<< world

Ik zal ook zeker weten voor een betere monitor gaan, maar wil je perse wel dit systeem houden dan zou ik gewoon wachten met de aanschaf en ff een paar honder gulden door sparen voor die monitor.

1..2 Freddy's coming for you, 3..4 Knocking at ya door, 5..6 Grab your crusifix, 7..8 Better stay up late, 9..10 Never sleep again|| SPECS


  • volder
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 20-08 14:06
Ik zou inderdaad ook zeker doorsparen voor een betere monitor.

En als je dan toch bezig ben met internetten cq gamen gebruik je je muis heel erg veel, koop een optische, dat scheelt echt gigantisch in gebruik.

  • Kortfragje
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09-08 11:52

Kortfragje

......

Ik zou een gewone MX, of een MX400 kopen, en ... cambridge speakers, zwaar beter, 2 speakers + sub geweldige kwaliteit voor 100 piek.

http://www.gjpvanwesten.nl


Verwijderd

Leuk systeem.. zou alleen betere video kaart nemen

  • Kev0867
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 12-12-2020
als hij geen betere hoeft waarom zou die een ander videokaart in moeten hebbben??

TIP: voor je ogen zou ik een betere kwaliteit monitor nemen zoals wat eerder is beschreven, maar het licht aan jou..

Verwijderd

syntax error....


Geplaatst door ecteinascidin (Moderator PM - 2830) - maandag 04 juni 2001 15:42

--------------------------------------------------------------------------------
Om 1 of andere reden is na de big crash de populatie "welke componenten" vraag enorm toegenomen, alsmede de vraag of hun huidige bestellijstje goed is....
Om eerlijk te zijn is 't PC-legoën natuurlijk 't leukste deel van de hobby, dus waarom alle componentkeuze-vragen op dit forum losgelate worden snap ik niet.

De PC-component vragen hebben altijd 'tzelfde antwoord. zodoende is de search inmiddels vol met deze topics.

Aangezien 't antwoord vrijwel altijd hetzelfde is.. zo ik graag willen verzoeken voorlopig geen PC-bouw topics te plaatsen met als enige inhoud een lijst componenten.

txs

_______________________
Als tijdens WOIII 't Raketschild van Amerika niet blijkt te werken, krijgt de term "vaporware" een nieuwe dimensie.
FAQ PM
Was er niet zo'n gezegde van
"Even the best laid plans, of mice and men.."

(Uhh women too.. :+ )

  • Metalium-220
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 12-08-2022

Metalium-220

Forza Utreg!

heb je al een brander?

anders zou ik die er zeker bijkopen, vooral als je maar 20 gb tot je beschikking hebt, kun je de divx'jes en mp3's op cd fikken ;)

  • HGJ
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

HGJ

Ik zou die cd speler vervangen door een dvd speler. Misschien ook nog de videokaart als je geld over hebt.

Verwijderd

Laatst ook ongeveer zon systeempje samengesteld alleen met DVD, athlon 900, Abit kt7a, en iiyama visionmaster 17'' voor vriend van me voor 2700 . :)

Verwijderd

iiyama schermpies zijn veel beter dan zo'n vaag ding, en bijna even duur -> www.graficall.nl (ik werk dr niet ;) )

  • Delerium
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online

Delerium

Mythology

Aangezien de stroom PC-posten enigszins opdroot en blijkbaar iets meer niveau blijkeb te hebben zal ik de regels versoepelen en de FAQ van dit forum tijdelijk droppen.

PC-samenstellen mag dus blijkbaar weer, maar overdaad schaadt....

  • BlauweFles
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Ik vraag me af hoe goed je geheugen is.
135 gulden voor 256 mb is heel weining dus misschien is het een idee om beter geheugen te kopen.

En als je toch ook voor internetten en huiswerk maken gaat is het wel fijn om goede randapparatuur te hebben. Dus monitor, toetsenbord en muis.

Een logitech toetsenbord is wel wat duurder maar tikt ook lekkerder. Monitor is vooral de refresh rate belangrijk. Haalt je monitor 100HZ op 1024*768? Dat is wel zo fijn.
En inderdaad een optische muis is ook wel handig ook in games.

suc6

  • rdluca
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Ik zou een GTS2 nemen. Gezien je prcoessor heb ja daar meer plezier me dan met een MX. Zo niet direct, wel na een maand.

  • vanwegen
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 09-06 11:42

vanwegen

-:|:-

Die samsung CD-rom speler zou ik iig niet nemen.

Kep em hier ook en het is net een vliegtuig alsie gaat spinnen en pakt een hoop cd-s niet

Koop dan mhoodt een DVD speler

En toen was m'n signature weg :(


  • Diablow
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 19-08 21:20
Op zaterdag 16 juni 2001 17:50 schreef Belegen_Kaas het volgende:
iiyama schermpies zijn veel beter dan zo'n vaag ding, en bijna even duur -> www.graficall.nl (ik werk dr niet ;) )
Weet ik wij hebben thuis ook een beliea (lekker goedkoop) ik zelf heb nu een IIyama vision master pro 451 en als ik dan beneden iets moet scannen :( ziet er gewoon niet uit, na een tijdje gaat het trouwens wel (solid works 99 niet illegaal op AMD :'( )

Verwijderd

JNC ATX Middletower + 1.44 MB FDD 300 Watt ATHLON fl. 250,00
MSI K7T - 266 PRO Socket A ,DDR fl. 425,00
AMD DURON 800 Mhz Socket A, LOCKED fl. 179,00
Kingston 256 MB PC 2100 DDR fl. 349,00
Asus V7100PRO Geforce II MX 400 + TV / AGP Retail fl. 329,00
Maxtor 20.5 GB UDMA 100 7200 RPM 5T020H2 fl. 295,00
Lite on 12x/40x DVD / IDE BULK fl. 159,00
Safeway LANCARD 10/100 PCI fl. 39,00
Safeway Multimedia toetsenbord PS/2 fl. 50,00
Logitech Pilotmouse + scrollwiel OEM fl. 45,00
Iiyama 17 inch LS702UT fl. 565,00
Coolermaster AMD Socket A kogellager , AMD verified > 1.5 Ghz fl. 40,00
--------------------------------------------------------------------------------
Configuratieprijs incl. 19% BTW: fl. 2.725,00

  • Karimben
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 14-11-2025
Bovenstaande zit er goed uit hoor :)

Verwijderd

Ik zie dan wel boxen in je lijstje staan, maar geen leuke geluidskaart.

  • keesmo
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
die Logitech Wheel Mouse vind ik niet zo fijn je kunt beter die van Microsoft hebben Ja ja ik weet het ben ook geen fan van ze. Maar vindt hun muis toch wel beter, vooral als je veel q3 en ut speelt :D

keesmo.nl 100% snowboarden


  • keesmo
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Een harde schijf van 20,4 Gb heb je trouwens zo vol, dus misschien is het handig om toch voor minimaal een 40 Gb te gaan. Of je moet steeds al je mp3's die je hebt gedownload op cd branden. Een aangezien ik geen cd-brander in het lijstje er bij zach staan...

keesmo.nl 100% snowboarden


Verwijderd

CTX monitoren: goedkoop en mooi beeld, heb er net zelf eentje gekocht.

Vooral die trinitron schermpjes zijn :9~ :9~
maar ja, die zijn weer wat duurder.

Verwijderd

Op zaterdag 16 juni 2001 19:07 schreef -KOD- het volgende:
JNC ATX Middletower + 1.44 MB FDD 300 Watt ATHLON fl. 250,00
MSI K7T - 266 PRO Socket A ,DDR fl. 425,00
AMD DURON 800 Mhz Socket A, LOCKED fl. 179,00
Kingston 256 MB PC 2100 DDR fl. 349,00
Asus V7100PRO Geforce II MX 400 + TV / AGP Retail fl. 329,00
Maxtor 20.5 GB UDMA 100 7200 RPM 5T020H2 fl. 295,00
Lite on 12x/40x DVD / IDE BULK fl. 159,00
Safeway LANCARD 10/100 PCI fl. 39,00
Safeway Multimedia toetsenbord PS/2 fl. 50,00
Logitech Pilotmouse + scrollwiel OEM fl. 45,00
Iiyama 17 inch LS702UT fl. 565,00
Coolermaster AMD Socket A kogellager , AMD verified > 1.5 Ghz fl. 40,00
--------------------------------------------------------------------------------
Configuratieprijs incl. 19% BTW: fl. 2.725,00
wie gooit er nou DDR in een Duron?!

  • Verbal Kint
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 27-05-2025

Verbal Kint

The man with the plan

ook ik denk dat een HD van 20 gieg een beetje (behoorlijk) aan de krappe kant is. Zeker als je een snelle internetverbinding hebt (of krijgt), dan heb je je HD zo vol namelijk.

Ik kocht pas mijn compu met een 40 gieg schijf en ik dacht dat het wel lang zou gaan duren voordat ik dat vol had, maar in de praktijk blijkt dat behoorlijk tegen te vallen...

Great minds think alike!


  • Silverfox
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
AMD K7 - 900 thunderbird 299
RAM: 256 MB DIMM PC133, infineon 169
MSI K7T-TURBO 329
AOpen CD-952E 52x EIDE 89
ASUS V7100 PURE 289
MIDI TOWER 99
floppy drive 29
Iiyama S900MT1 19 INCH !!! 835
Maxtor 30.7 GB,7.200 355
Juster Speakerset SP-692 140W 20
CPU Coolermaster Cooler DP5-6H51 29

TOTAAl FL 2542,- bij gistron (www.gistron.com)

EDIT: TYPO

Verwijderd

kzou een wat zwaardere videokaart nemen (gts ofzow) geef meer plezier met dat systeem :)

  • Silverfox
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Op maandag 18 juni 2001 12:44 schreef doevepik het volgende:
kzou een wat zwaardere videokaart nemen (gts ofzow) geef meer plezier met dat systeem :)
voor FL 140 erbij heb je bij het systeem wat ik net samenstelde een GF2 64mb PRO van Powercoler

Verwijderd

Luister waarom DDR???? OMdat het Geen REET uitmaakt in prijs verschil, en zo je richt op mogelijk een update van de processor DUhhhhh :(

Verwijderd

AMD Athlon 1.33 GHz - $200
Motherboard Microstar K7 Master - $175
Memory 256MB Corsair/Crucial/Mushkin PC2100 CAS 2.5 DDR SDRAM - $75
Elsa Gladiac 920 - $375
Viewsonic P220F Monitor - $775
Case Supermicro SC760-A Full Tower ATX - $200
Fong Kai FK-320ATX Mid Tower ATX - $120
Sound Blaster Live! Value OEM - $50
Speakers Cambridge SoundWorks Desktop Theater DTT3500 - $250
Klipsch ProMedia V2-400 - $250
Ethernet Linksys EtherFast 10/100 - $20
IBM Deskstar 60GXP 60GB - $200
Hard Drive Controller Integrated VIA 686B Ultra ATA 100 - $0
Pioneer DVD-106S 16X DVD - $80
Plextor PlexWriter 16/10/40A - $225

Totaal $2625

copyright tomshw.
Pagina: 1