Sinds een tijdje wil mijn zelfbouw HTPC niet meer booten. Zo heel af en toe start hij nog op, maar dit lijkt puur toeval en niet te liggen aan het feit dat ik bijvoorbeeld andere memory sticks aan het testen ben. Vandaar heb ik het vermoeden dat het aan een kapotte PSU ligt. Ik heb namelijk ergens gelezen dat een PSU over tijd slechter kan worden en op een gegeven moment niet meer genoeg power kan leveren om alle componenten aan te zetten.
De PSU werd standaard meegeleverd in de casing die ik voor mijn HTPC gebruik: pricewatch: Silverstone Lascala LC19B-R.
Een afbeelding van de inbouw PSU:
.
Zijn deze PSU's ergens los te bestellen? Zo ja, welke moet ik dan hebben? Ik heb op websites gezocht waar ik normaliter mijn hardware bestel, en daar verkoopt men alleen de grotere PSU's zoals die in computers gebruikt wordt.
Alvast bedankt voor de tips!
De PSU werd standaard meegeleverd in de casing die ik voor mijn HTPC gebruik: pricewatch: Silverstone Lascala LC19B-R.
Een afbeelding van de inbouw PSU:
.Zijn deze PSU's ergens los te bestellen? Zo ja, welke moet ik dan hebben? Ik heb op websites gezocht waar ik normaliter mijn hardware bestel, en daar verkoopt men alleen de grotere PSU's zoals die in computers gebruikt wordt.
Alvast bedankt voor de tips!