Laserprinter

Pagina: 1
Acties:

  • darkdesign
  • Registratie: Augustus 2003
  • Niet online
Beste,

Ik ben op zoek naar een laserprinter die draadloos benaderbaar is, bijvoorbeeld met Bluetooth of WiFi. Snelheid maakt niet uit.

Het budget is zo'n 100 euro.

Eigenlijk is het belangrijkste dat hij zwart wit kan printen, kleur is niet perse nodig, want ik verwacht dat de cartridges dan duurder zijn.

Het liefst een klein model, want ik heb niet erg veel ruimte. Ook zou het fijn zijn als de cartridges niet te duur zijn en een hele berg kunnen printen.

Ik zie werkelijk door de bomen het bos niet meer.

  • Fleximex
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 10:56
Ik denk dat je niet echt fout kan gaan in je keuze. De HP's rond de 100 euro kunnen vaak alleen printen, maar de cartridges verkrijgbaar kunnen wel veel pagina's (2000-6000) printen. Ten minste volgens de specificaties.
Voor Brother printers van die prijs zit je met een cartridge die de helft van de prijs is en 1000 pagina's print. Die Brother printers zijn wel completer. Ze kunnen scannen, kopiëren, verbinden met dropbox, scan naar mail sturen, scan naar PC sturen. Er is ook een Android en iOS app.

De cartridge van Brother voor die prijs (en zwart-wit printer) is deze: http://www.brother.nl/toebehoren/laser/toner/tn/tn-1050 In de winkels voor 30 euro verkrijgbaar.

HP heeft er meerdere. Die van 2000 pagina's van HP is ongeveer 50 euro. Ik zag er bij een bepaalde HP printer een met 6000 pagina's voor rond de 70 euro in de winkel.

Epson ken ik niet goed, maar dat lijkt mij een iets minder merk (maar dat is niet gebaseerd op harde feiten maar meer mijn niet onderbouwde mening).

Ik zou er gewoon een kopen en uitproberen. Je hebt bij winkel altijd een periode (vaak een of twee weken) dat je het product retour mag sturen als het je niet bevalt.

Pak deze printer als je echt alleen waarde hecht aan de door jou gestelde eisen: pricewatch: Brother HL-L2340DW
Cartridges: http://www.brother.nl/pri...#supplies-and-accessories
(de prijzen die er bij staan zijn adviesprijzen en in de winkel een stuk goedkoper)

En als je nog wat meer wilt zoals kopiëren en scannen pak je deze:
pricewatch: Brother DCP-1610W
(zwarte versie: pricewatch: Brother DCP-1612W)
Cartridges: http://www.brother.nl/pri...#supplies-and-accessories
(de prijzen die er bij staan zijn adviesprijzen en in de winkel een stuk goedkoper)

[ Voor 34% gewijzigd door Fleximex op 12-03-2015 21:06 ]