Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjoerd.desk
  • Registratie: November 2014
  • Laatst online: 15-01 08:08
Dag Tweakers, ik ben op zoek naar een headset, maar kan het tussen alle modellen niet vinden, of krakende bluetooth, of niet comfortabel, of niet surrounds, of slécht surround.. altijd wel wat minpunten.
Kan iemand me helpen met keuze maken? mocht jij overtuigt zijn van een stereo headset waar soundhoarding ook goed mogelijk is hoor ik het ook graag.

Ik zoek een?
headphone met ingebouwde speaker/ headset

Wat is je budget?
+- 80 - 140€
maar als je ervaring hebt met een andere prijs headset die geweldig is mag die ook aanbevolen worden.

Ik wil het apparaat gaan gebruiken om ......
Ik zoek een headset voor PC en Playstation 4, hierbij is voor mij belangrijk:
- een langere kabel voor wat afstand van de tv
- of draadloos, maar dan eenvoudig te pairen tussen PC en PS4
- surround, om op CS:GO alle voetstapjes te horen >:)

Wat heb je zelf al gevonden?
Razer Kraken 7.1 - echter heb ik een wat groter hoofd, en betekend comfort voor mij een lichtgewicht headset en comfortabele doppen, die niet te harde druk geven.
Corsair Vengeance/Gaming 2100 - Draadloos dus lekker vrijheid, helaas niet geschikt voor PS4
Tutle Beach - niet comfortabel, ik had een PX22, en ik lees bij andere modellen dat ze na lang dragen niet comfotabel zijn. Wat jammer is, want Turtle Beach aimt op console compatibel.

Dus samengevat ben ik op zoek naar:
Headset: surround, draadloos(geschikt voor PC) of lange kabel, comfortabel

Iemand ervaring met Sony? Hier weinig van tegengekomen, maar deze zijn misschien makkelijk voor Sony PS4?

groeten

[ Voor 12% gewijzigd door sjoerd.desk op 10-03-2015 17:10 ]