3g antenne / versterker bij geen bereik op mobiel / mifi

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fry_35
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 12-09 19:13
Hoi

Heel kort door de bocht: kan je van ogenschijnlijk niets toch 'iets' maken?
Mijn situatie namelijk: een tweede huisje in het bos waar geen 3g is volgens mijn mobiel en mifi. Enkel edge van vodafone. Overige providers (kpn en t-mobile) zijn alleen 2g.

Als ik 200 meter het bos uitloop heb ik wel vodafone 3G. Heeft het zin om met een 3g antenne in het bos toch te proberen om het signaal op te krikken van vrijwel 0 naar iets? Ik kan me nl voorstellen dat de antennes in een mobiel en mifi zo klein zijn dat ze het 3g signaal niet kunnen opvangen terwijl er wellicht toch wat is. Of is dat een illusie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SafariFlow
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 14:28
Welke MiFi heb je? Bepaalde MiFi's kun je een externe antenne op aansluiten. De R212 bijvoorbeeld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fry_35
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 12-09 19:13
Heb nu een huawei zonder externe antenne. Ik wil met alle liefde dus upgraden naar een mifi met externe aansluiting als ik vantevoren een beetje kan inschatten of ik een (vrijwel?)ontbrekend signaal, aldus mijn mobiele telefoon en mifi, met een externe antenne kan oppikken. MIjn uitgangspunt is: wat een mobele telefoon/mifi met ingebouwde antenne niet ziet, kan een goede externe antenne wellicht wel. Maar dat is dus mijn vraag: is dat wisfhul thinking?