Toon posts:

Hoeveel merk verschil merk je met twee SSDs in RAID 0?

Pagina: 1
Acties:
  • 185 views

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik ben mogelijk van plan twee SSDs in RAID 0 te stoppen. Met alleen een SSD is de leessnelheid ongeveer +/- 500 MB/s, met twee SSD is dat ongeveer 900-1000 MB/s. Hoeveel verschil zul je hiermee merken? Zal het systeem dan misschien twee keer zo snel opstarten en applicaties ook twee keer zo snel laden?

Verwijderd

Hoi overclock9001,

Hier op GoT doen we eerst eigen onderzoek voordat we een topic openen. Aangezien ik aan jouw topic niet kan beoordelen of je dat ook in voldoende mate hebt gedaan, sluit ik hem bij deze.

Lees eerst eens over de materie, dan kun je je basiskennis uitbreiden en de specifieke vragen die overblijven kunnen in Het grote SSD topic ~ Deel 9. Voordat je hier gaat posten, verwacht ik wel dat je voldoende eigen onderzoek hebt gedaan. Zoals een paar reviews opzoeken waarin SSDs in RAID0 zijn getest. Dan had je kunnen weten dat het verschil tussen de 0,1 en 10 procent inligt; zeker geen verdubbeling dus.

Vriendelijke groet,
CiPHER

Dit topic is gesloten.