Opstarten vanuit Samsung EVO 850 SSD

Pagina: 1
Acties:

  • hrvatinl
  • Registratie: Februari 2015
  • Laatst online: 13-01 22:11
Dag,

Ik heb een Asus N76 laptop. Op de laptop zijn 2 aansluitingen te vinden voor een HDD of een SSD. Ik heb nu een SSD gekocht, namelijk die Evo 850 250GB ssd van Samsung. Ik heb deze ingebouwt en met samsung migration een clone gemaakt.

Nu blijft mijn laptop opstarten vanaf de HDD. Althans dit gevoel heb ik want ik ben er niks mee vooruit geschoten qwa snelheid. Weet iemand hoe ik dit verander in de laptop? Ik heb gegoogeld, maar ik word daar niet echt wijzer van.

Even ter info: De laptop draait op windows 8.1 64Bit.

Kan iemand mij helpen?

Alvast bedankt.

  • hilgo
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-01 17:12

hilgo

Clear your mind of can't.

In het bios de SSD instellen dat er van de SSD geboot wordt? En anders de HDD loskoppelen en zien wat er dan gebeurd.

Discogs


  • furian88
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 15-01 11:41
voornamelijk het laatste eerst maar eens.. afkoppelen.. daarna kan je idd in de bios instellen wat de boot drive is. hier moet je natuurlijk wel de ssd selecteren.

https://pvoutput.org/list.jsp?userid=86006