Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Outlook handtekening hell......

Pagina: 1
Acties:

  • fRiEtJeSaTe
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:32
Recent viel me op dat de afbeeldingen binnen onze Outlook handtekening steeds breder en hoger worden, bij communicatie met bepaalde personen binnen de organisatie.

Niet zo heel toevallig hadden deze personen allemaal desktop scaling aan staan met een waarde van 125%. (configuratiescherm / beeldscherm / tekst groter maken). Nu komt dit met hoge resolutieschermen steeds vaker voor, en is vaak vanuit de fabriek al zo ingesteld. Uitzetten is geen optie want niet leesbaar.

Als ik de bron van de mails bekijk, zie ik dat Outlook fysiek de width en height aanpast van de afbeeldingen. Als ik de waarde zelf op 125% zet, en een mail stuur naar mezelf, is hij bij binnenkomst ook opgeschaald. 8)7

Outlook drijft me tot waanzin. Ik snap dat de boel groter wordt wanneer je in Windows de DPI waardes hoger zet, maar het kan toch niet de bedoeling zijn dat Outlook ze dan in de html codes gaat aanpassen? 8)7 8)7 8)7

Wie kent dit probleem en weet de oplossing?

[ Voor 11% gewijzigd door fRiEtJeSaTe op 29-01-2015 15:27 ]


  • KhaZ
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 06:42
Toevallig net mee bezig, zie deze blogpost over de oplossing:

http://blog.jmwhite.co.uk...th-html-email-in-outlook/

Vanaf het kopje:Documentation dating back from Microsoft Office 2000 provides the answer (no really!))

[ Voor 26% gewijzigd door KhaZ op 29-01-2015 14:45 ]


  • fRiEtJeSaTe
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:32
Die had ik ook gevonden, maar helpt niet.
Ik draai Windows 7 i.c.m. Outlook 2010.

De boel even gestript zodat ik alleen de juiste code erin heb. Nog steeds blijven de afbeeldingen groter worden. Afbeeldingen zijn 96dpi.


HTML:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"
 xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml"
 xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office">
<head>
<!--[if gte mso 9]>
<xml>
 <o:OfficeDocumentSettings>
  <o:AllowPNG/>
  <o:PixelsPerInch>96</o:PixelsPerInch>
 </o:OfficeDocumentSettings>
</xml>
<![endif]-->
</head>
<body>

<table cellspacing="0" cellpadding="0" border="0" align="left">
   <tr>
     <td width="106" height="120" align="center" style="width: 106px; height: 120px;">
     <img src="./verwol.png" alt="Something Descriptive" style="display:block;" width="106" height="120" border="0" />
     </td>
   </tr>
</table>

</body>
</html>


Dit is wat er gebeurt bij een reply, en dan eindeloos. D.w.z. bij iedere reply worden alle afbeeldingen binnen de email opgeschaald.

Afbeeldingslocatie: http://www.destreel.nl/voorbeeld.png

[ Voor 104% gewijzigd door fRiEtJeSaTe op 29-01-2015 15:01 ]


  • fRiEtJeSaTe
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:32
Het lijkt overigens niets met de code te maken te hebben.
Als ik een lege email vul met een afbeelding (invoegen via Outlook), wordt deze ook steeds groter.

  • KhaZ
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 06:42
Voeg je de afbeelding handmatig in in Outlook / Handtekeningen of is deze gelinkt aan je webhosting? Ik moet de fix zelf nog toepassen / testen, zal morgen worden.

  • GB2
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 10-11 16:15

GB2

Hebben bij relatie van ons hiervoor mooie oplossing gevonden met software tooltje:
http://www.exclaimer.nl/

Zijn ook andere oplossingen / concurenten voor zoals:
http://www.codetwo.com/

Heb verder niks met deze gasten te maken.

  • fRiEtJeSaTe
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:32
KhaZ schreef op donderdag 29 januari 2015 @ 15:35:
Voeg je de afbeelding handmatig in in Outlook / Handtekeningen of is deze gelinkt aan je webhosting? Ik moet de fix zelf nog toepassen / testen, zal morgen worden.
Ik gebruik de functie binnen Outlook niet, want die verbouwt je hele code. Handtekeningen worden gewoon in html geschreven en daarna in de %appdata% map gekopieerd.
Wat ik zo al zoekende lees is dat er geen oplossing is voor dit probleem.
http://answers.microsoft....e7-44f0-b2ef-da2c839b0ecb

[ Voor 7% gewijzigd door fRiEtJeSaTe op 29-01-2015 15:44 ]


  • fRiEtJeSaTe
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:32
GB2 schreef op donderdag 29 januari 2015 @ 15:39:
Hebben bij relatie van ons hiervoor mooie oplossing gevonden met software tooltje:
http://www.exclaimer.nl/

Zijn ook andere oplossingen / concurenten voor zoals:
http://www.codetwo.com/

Heb verder niks met deze gasten te maken.
Daarmee verplaats je de handtekening toch naar de serverkant i.p.v. client kant?
Of kun je als gebruiker nog steeds aanpassingen maken? Of besluiten dat je deze keer geen handtekening meestuurt omwille van leesbaarheid?

[ Voor 14% gewijzigd door fRiEtJeSaTe op 29-01-2015 15:43 ]


  • maarud
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 20-11 17:57
Die exclaimer gebruiken wij ook. Je beheert de handtekening centraal, vervolgens wordt hij gedeployed naar de clients. Hij verschijnt dan als gewone handtekening in Outlook (in het lijstje). Vraag me dan ook af of het probleem daarmee opgelost wordt.
Bij de Exchange versie wel, die wordt na het verzenden er pas onder geplakt, maar dat heeft andere nadelen, bijvoorbeeld dat je hem niet van te voren kan zien (hij komt er nadien pas onder).

  • fRiEtJeSaTe
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:32
Dan nog zou Outlook de afbeeldingen opblazen die al in de mail staan.
Kunnen er meer mensen bevestigen dat het opschalen naar 125%, ervoor zorgt dat afbeeldingen in Outlook bij iedere reply steeds groter worden? Dan weet ik in ieder geval dat ik niet verder hoef te gaan zoeken...

Wat ik zo vreemd vind is dat 125% de standaard Windows instelling lijkt te zijn.
Afbeeldingslocatie: http://www.destreel.nl/125.png

[ Voor 19% gewijzigd door fRiEtJeSaTe op 29-01-2015 15:53 ]


  • JerX
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 19-11 12:45
Afbeeldingen moet je opslaan in 96 DPI, aangezien Outlook alle afbeeldingen eerst opnieuw renderd voor dat de mail verzonden word. Hier meer info.

[ Voor 28% gewijzigd door JerX op 29-01-2015 15:52 ]

Steam: Jerx | PSN: Jerxy88 | Xbox: Jerxy


  • TheVMaster
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:48

TheVMaster

Moderator WOS
Eh....dit heeft natuurlijk niets met Windows Clients te maken >>> CSA

  • fRiEtJeSaTe
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:32
JerX schreef op donderdag 29 januari 2015 @ 15:51:
Afbeeldingen moet je opslaan in 96 DPI, aangezien Outlook alle afbeeldingen eerst opnieuw renderd voor dat de mail verzonden word. Hier meer info.
Maakt geen verschil. Ik gebruik de Irfan / resample methode zoals omschreven.
Afbeelding vooraf schalen tot exacte hoogte/breedte maakt ook geen verschil (zorgt er alleen voor dat de afbeelding gruwelijk lelijk wordt nadat Outlook begint te schalen).

Lijkt me toch ook dat een gebruiker niet iedere afbeelding op 96dpi hoeft te gaan zetten, maar gewoon moet kunnen invoegen. Met de 4k displays van tegenwoordig vind ik het vreemd dat ik hier zo weinig over kan vinden.
Wie kan het probleem voor me bevestigen door even zijn instellingen te wijzigen?

[ Voor 41% gewijzigd door fRiEtJeSaTe op 29-01-2015 16:03 ]

Pagina: 1