Directe IP verbinding met 2e PC in netwerk

Pagina: 1
Acties:
  • 105 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • hansem
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-08 18:36
Dag Allemaal,
Ik vraag me af hoe ik een directe IP verbinding kan krijgen met de 2e pc in mijn netwerkje thuis. Op de 1e pc (de server) komt internet binnen. Via ICS wordt het internet gedeeld.

Is het op de een of andere manier mogelijk om bijvoorbeeld via FTP naar de 2e pc te gaan? Die heeft nu (intern) adres 192.168.0.2. Welk IP adres zou ik daarvoor moeten gebruiken als ik van buitenaf bij die PC wil komen.

Weet iemand hier raad mee?

Marco

  • maartena
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 08-09-2025
Je moet mbv portforwarding je poort 21 forwarden naar je andere machine. Het ip adres op internet is het ip adres waar ze naar verbinden, die 192.168.0.2 die zien ze niet.

Ik denk niet dat ICS portforwarding kan, maar Linux kan dat in ieder geval, en Sygate Home Network ook. Hardware routers kunnen het meestal ook trouwens.

"I reject your reality and substitute my own!"
Proud to be an American.
Hier woon ik


  • _Menno_
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 13-07 22:45
dan moet je een ftp server op de andere pc installeren