PC crash (soms video_tdr_failure)

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pietjebelll
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 25-08 17:17
Beste tweakers,

Ik zit een beetje met mijn handen in het haar en hoop dat jullie me kunnen helpen. Naar aanleiding van een post in show je nieuwe spul in de huiskamer heb ik een Dell pc gekocht (duurste model XPS 8700 voor 800 euro, goede deal). Alleen ik heb tot nu toe niets dan problemen met dat ding. Ik heb hem nu denk ik een maand, waarvan 2 weken dat ding al bij Dell heeft gestaan (2x al opgestuurd). De problemen zijn als volgt.

Ik heb mijn eigen videokaart uit mijn oude PC erin (280x). Hier kreeg ik in het begin tijdens het gamen vaker een beeldschermdriver crash. Omdat er ook een irritante hoge piep uit de kast kwam, heb ik besloten om maar de PC terug te sturen naar Dell voor die piep (in de hoop dat de crashes ook opgelost werden). Toen ik de pc terug kreeg (voeding vervangen), crashde de driver weer, maar nu als gevolg dat ik een BSOD kreeg met video_tdr_failure (atikmpag.sys). Deze kreeg ik niet opgelost met de oplossingen die ik via google had gevonden. Dell weer gebeld en die zeiden dat ik de originele videokaart erin moest doen, anders zouden ze me geen hulp verlenen. Met de originele kaart heb ik dezelfe problemen. Dus weer naar Dell gebeld en de PC weer opgestuurd. Nu weer reparatie geweest en PC teruggestuurd gekregen (SSD vervangen). Nu zijn echter nog steeds de problemen niet opgelost. Soms krijg ik een blauw scherm, en soms valt de computer gewoon in 1x uit. Nu heb ik het liefst dat Dell dit oplost, maar dat zijn kennelijk een stel prutsers daar bij de technische dienst, dat ik nu hoop op een geniale ingeving van jullie. Hebben jullie de gouden ingeving?

Alvast bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Het is imo onverstandig om zelf aan de haal te gaan, terwijl je feitelijk een spiksplinternieuwe pc hebt staan. Gewoon Dell bellen, stampij maken en even hard tegen ze zijn. Je hebt gewoon garantie en daar moet je zeker gebruik van maken. Bovendien heb je bij hen al een historie opgebouwd, dus als jij blijft bellen gaan ze daar wellicht nog een keer nadenken. Juist zelf aan de gang gaan kan het alleen maar lastiger maken.

Ik snap dat je graag snel een werkende pc wilt hebben, maar garantie claimen is wel de verstandigste optie.