Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Router en modem en telefonie

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik oriënteer me op de Fritzbox 7490, omdat deze alle mogelijkheden in 1 apparaat heeft: internet, telefonie, streaming. Er zijn echter routers die beter zijn qua snelheid en verbinding. Welke mogelijkheden heb ik wanneer ik een andere router neem zonder telefoniemogelijkheden. Wat heb ik dan nodig om te kunnen telefoneren? Misschien een domme vraag, maar ik ben leek op dat gebied. Wil me niet vastpinnen op de Fritzbox. Zoek een compleet pakket, buiten de Fritzbox. Alvast dank, fitness ;

  • computergek92
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 28-11 22:21
@Fitness: wat is precies de rede dat jij een nieuwe router wil? Voldoet jou huidige router niet en zo ja, wat mis je dan precies?

  • Jeroen_ae92
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 28-11 14:17
En welke provider je hebt/wilt? Niet alle providers geven de telefonie instellingen vrij waardoor je gebonden blijft aan de router van je provider.

U+


Verwijderd

Topicstarter
Hallo, de aanbieder is de Telekom. Zij bieden vanaf verleden jaar enkel voip aan.
mijn vraag is: stel dat ik een router neem met ingebouwd modem.
Wat heb ik dan nog nodig voor de voip telefonie?
Moet ik daar nog iets aparts voor kopen of hoe gast dat eigenlijk?
De Frtizbox heeft alles ingebouwd, maar de router schijnt wT minder te zijn.
Wat zijn alternatieven.
Groet fitness

  • akatar
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 23:00
er zijn meer routers die alles hebben ingebouwd
draytek 2860vn+ is er een van, of die werkt met telekom? geen idee