Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Herbiek616
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 14:05
Ik heb zojuist het High End Game systeem van de Best Buy Guide januari in elkaar gezet.
Nadat ik alles (naar mijn idee) goed aangesloten heb, de voeding van het systeem vol verwachting aan gezet.

Op beide ASUS GTX970 kaarten brand een witte led bij de losse voeding aansluiting. En verder is er niks te zien volgens mij.

Als ik dan de power knop indruk gaan alle ventilatoren aan behalve de casefan aan de achterzijde. Ik heb alle 3 case fans aangesloten op de headers met de tekst Syst Fan (1..3).
Al na een seconde gaat de CPU fan echter weer uit om naar een paar seconde weer te gaan blazen. Ik denk dat de rest dat ook doet, maar daar zie je dat niet aan. Ook de DVD drive start telkens weer opnieuw net als de GPU kaarten.

Het lijkt of het systeem zich om de paar seconden reset omdat er iets fout gaat?

Heeft iemand een suggestie in welke volgorde ik fouten moet zoeken?
Vroeger gaf een een MB piepjes met foutcodes, maar waar kom ik er nu achter wat er fout gaat?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Nu online

br00ky

Moderator Harde Waren
Voor de duidelijkheid, heb je een lijstje met wat je exact allemaal hebt?

Een goede, scherpe overzichtsfoto van je open kast wil nog wel eens helpen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Herbiek616
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 14:05
Dit lijstje : reviews: Desktop Best Buy Guide: januari 2015

maar dan zonder de HDD. Ipv daarvan heb ik een 512GB MX100 geplaatst. En als extra een Samsung DVD speler.

Ik zal nog even kijken om een foto te maken, maar dat gaat beter bij daglicht.. meeste onderdelen in de kast zijn namelijk zwart..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Herbiek616
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 14:05
Ik denk dat het draadje al weer gesloten kan worden, ik heb de manual gedownload (zit er niet eens bij op DVD) en deze eens goed doorgenomen, ik was een steker vergeten :S : de ATX_12V_2X4 aansluiting, die half onder de koeler zit nu. Draait nu zoals verwacht :-)