Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 646482

Topicstarter
Hallo, ik stond op het punt een Motorola moto 4G te kopen,
Maar toen raadde iemand mij een galaxy s4 mini aan...
Nu ben ik erg aan het twijfelen..
Welke raden jullie aan/ welke zouden jullie nu kopen? Motorola heeft wel hogere cijfers op sites als de s4 mini.

Ik ben nog jong dus ik hou wel van veel apps en een snelle mobiel, en een beetje gamen :)

De batterij van de motorola is niet vervangbaar, bij mijn vorige mobiel (samsung gio) was mijn batterij(1600 mah l-ion) vaak stuk, begon.bol te staan, batterij ging veelste snel leeg en heb ik aantal x moeten vervangen maar gaat dat bij deze motorola helemaal niet? en hoelang houdt een mobiel het gemiddeld vol met onvervangbare batterij bij jullie?


En ik heb pas een artikel gelezen over een nieuwe versie van motorola, weet iemand toevallig of dit waar is http://m.techzine.nl/nieu...website-van-motorola.html
ik kan hem niet vinden op de site

Gr stijn

[ Voor 21% gewijzigd door Anoniem: 646482 op 03-01-2015 10:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Wizard
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 17-07 14:29

The Wizard

Moderator Mobile
--> MAA

Op GoT verwachten we wel dat je zelf meer actief op zoek gaat naar voor- en nadelen, dus graag je reactie aanpassen anders gaat hier een slotje op.

7090 kWp, 3 subsystemen (20x LG 320 Wp / 3x Canadian Solar 230 Wp)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 23:22
Hier staan ze naast elkaar.
http://www.gsmarena.com/c...Phone1=5375&idPhone2=6647

Lekker de Samsung nemen, die heeft een snellere processor.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mizgala28
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 17-07 19:00
swhnld schreef op maandag 05 januari 2015 @ 22:10:
Hier staan ze naast elkaar.
http://www.gsmarena.com/c...Phone1=5375&idPhone2=6647

Lekker de Samsung nemen, die heeft een snellere processor.
En dat is het, de Motorola 4G heeft 4G, is sneller, hogere resolutie, krijgt Android 5.0 en gaat tenminste niet als de pest stotteren door TouchWiz.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • thefal
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 22-05 20:59
Maar de Samsung heeft wel weer meer geheugen, een compactere behuizing, minder nutteloze ruimte op de voorkant... De S4 mini wordt trouwens in 2 versies verkocht, degene die hier wordt verkocht heeft 4g (serranoltexx zo uit mijn hoofd) en heeft inmiddels al Cyanogenmod 12!