Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mads2010
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 09-03-2019
Gisteren vol verwachting de Chromecast aangeschaft, blijkt deze niet compatible met met router Netgear WNDR3700. Via de helpdesk de laatste firmware geïnstalleerd maar dit mag ook niet baten. De WiFi wordt eenvoudigweg niet herkend.
Ik ben dus genoodzaakt om een nieuwe router aan te schaffen. Ben echter tevreden met de huidige, zijn er tips voor een nieuw exemplaar/model/merk? Vereiste is dat de router compatible moet zijn met Chromecast.

Alle tips en trucks zijn welkom.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BaseLine
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 27-07 21:30
Heb hier ook een WNDR3700, maar werkt prima samen met de Chromecast. Misschien een ander channel proberen? En staat het 2.4 ghz netwerk wel te draaien? Chromecast doet niet aan 5 ghz.

Een factory reset is ook nog een idee mocht dit alles niet werken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mark1607
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 21-10-2021
Ik heb ook de WNDR3700v2, en die werkt prima samen met de ChromeCast. Je moet de router inderdaad wel op 2,4 ghz instellen hiervoor. 5 ghz wordt niet ondersteund door Chromecast

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweedebas
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 21-07 13:00
Volgens mij het hoogste 2.4ghz kanaal ook niet ondersteund, dus even channel op 5 ofzo zetten.