Toon posts:

Scherm kapot, hoe foto's en dergelijke van harde schijf hale

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
ik ben zo lomp geweest om op onze oude laptop te staan waardoor scherm kapot is en niet meer op een ander scherm geprojecteerd kan worden volgens de pc winkel

maar ik zou graag onze foto's die op de harde schijf van deze laptop staan afhalen om op onze nieuwe te zetten. Hoe kunnen we dat doen?

mvg en alvast bedankt

Verwijderd

Dan haal je de HDD eraf, en verbind je hem met een IDE-USB of SATA-USB adapter aan een andere PC.

  • DECOY88
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 16-07-2015
(overleden)
harddisk eruit halen en in een externe 2,5" hd behuizing stoppen.
http://tweakers.net/categorie/334/externe-harde-schijven/producten/#filter:TcuxCsIwGATgd7k5QtKgxjxAwUGXjuIQ0h-JBBuS4mDJu_sXqWQ67uNuwZRHyn2gOMIi5fAsED8cpjyzueL_ksifebdTAsk9aAgfglVSivXp6RJesFwK7_oQZ8oFdoGWxqz5dhH2hisR7lWAf8eGlVHd5l3jem_05rr1w8mw1_oF

dan kan je in het vervolg daar een backup op zetten.

[ Voor 81% gewijzigd door DECOY88 op 28-12-2014 11:29 ]


  • Admiral Freebee
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Eerst eens proberen om een extern scherm aan te sluiten op de VGA/DVI/HDMI/... poort van de laptop. Als je daarop geen beeld krijgt duw je eens een aantal keer op de windows toets + P.

En anders haal je inderdaad de harde schijf eruit en steek je hem in een externe harde schijf behuizing.